haber oku

NAZİLLİ HAREKETLENDİ!

admin ~ 19 Kasım 2013 ~ Genel, Manşetler

a u

Türkiye Büyük Millet Meclisi İdari Amiri, Aydın Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekili ve Milliyetçi hareket Partisi Aydın Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Sayın Ali Uzunırmak Nazilli’yi hareketlendi.

Milliyetçi Hareket partisi Nazilli İlçe Başkanlığı tarafından 19.11.2013 Salı günü saat 19.30 Nazilli Belediye Nikâh Salonu’nda düzenlenen istişare toplantısı partilerin büyük bir teveccühüne vesile oldu. Salonun çok önceden dolması toplantı başlama saatindeki izdihama sebep oldu. Toplantı saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile açıldı. Ev sahibi olan Nazilli Milliyetçi hareket partisi İlçe Başkanı Sayın Kürşat Engin Özcan’ın açış konuşmasıyla başladı. Toplantıya Aydın Milliyetçi hareket Partisi Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Ali Uzunırmak, Milliyetçi Hareket Partisi İl Genel Meclisi Üyeleri Sayın Mehmet Güler ve Sayın Celal Çelen, Nazilli Belediye Başkanı Sayın Haluk Alıcık, Atça Belediye Başkanı Sayın Mustafa Çınar, Aydın Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Sayın Fevzi Köse, Nazilli Ülkü Ocakları Başkanı Sayın Şükrü Irgat, Nazilli Belediye Başkan yardımcılar, Belediye Meclis Üyeleri, Türk Eğitim Sen Nazilli Başkanı Sayın Olgun Ergün ve kalabalık bir partili grubu vardı.

Nazilli Nikâh Salonundaki kalabalık, hareket, coşku ve inanç 30 Mart 2014 seçimlerinin Nazilli ve Aydın’da zaferle sonuçlanacağının işareti gibiydi. Bütün partililerle kucaklaşan ve dertlerini dert edinme çabasında olan parti teşkilatı hazırladığı anketle vatandaşların bütün dertlerine merhem olma çabasındaydı.

İlerleyen dakikalarda bütün sevinç, istek, ülkü ve hedeflerin konuşulduğu toplantı bütün samimiyetiyle devam etmektedir.

osmanlıhaber.com

 


Etiketler:

habere yorum yapın

Yorum yapın: