haber oku

NAZİLLİ MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİNE ZİYARET

admin ~ 16 Mayıs 2012 ~ Genel, Manşetler, Resim Galerisi

Dsci0001

Milliyetçi Hareket Partisi Aydın İl Kongresi 20 Mayıs 2012 Pazar günü yapılacak.

Kongre öncesi yapılan yoğun çalışmalar sonunda Aydın İl Başkanlığı için aday olan aday sayısı bire düşürüldü. İşte Kongreye tek aday olarak gidecek olan Sayın Fevzi KÖSE Nazilli Milliyetçi Hareket Partisi’ne ziyarette bulundu.

Saat 21.30 Nazilli ye gelen KÖSE, Nazilli İlçe Teşkilatında kalabalık bir partili tarafından sevgiyle ve coşkuyla karşılandı. Beraberinde Aydın İl Ocak Başkanı Sayın Burak PEHLİVAN’DA vardı. Nazilli İlçe Teşkilatında Bulunan İlçe Başkanı Sayın Kürşat Engin ÖZCAN ve yönetiminin yanında Nazilli Ocak Başkanı Sayın Şükrü IRGAT ve Ülkücü gençler hazır bulundular.

Şuan Memleketimizin ve milletimizin geçmekte olduğu zor günlerden çıkışın sadece Milliyetçi Hareket Partisinde olduğunu anlatan Fevzi KÖSE, Pazar günü Milletimize, Aydınımıza ve şanımıza yakılan bir kongre geçireceklerini söyledi. Her şeyden önce milletimiz diyen bir partinin mensubu olmaktan,Türk İslam Ülküsünün sevdalısı ve beş bin şehidin can verdiği davanın bırak başkanı olmayı neferi olmayı bile şeref sayan bir insanım diyerek, bu süreç de tek gayemizin Milliyetçi Hareket Partisini tek başına iktidar yapmaktır diyerek bitirdi.

Haber: Osman GİRGİN

 

 


Etiketler:

habere yorum yapın

Yorum yapın: