haber oku

NAZİLLİ ŞANTİYE ALANI GİBİ!

admin ~ 11 Mart 2013 ~ Genel, Manşetler

dogalgazcalismasiyollar (5)

Çalışma yapılan Yollarda İyileştirme Yapılıyor

Doğalgaz ve elektrik hattı çalışmaları tamamlandığında tüm sokakların parke ve asfalt kaplamaları yapılıyor.

Nazilli Belediyesi faaliyetleri devam etmekte olan doğal gaz ve elektrik hattı yer altı çalışmaları tamamlanan sokaklarda yol tamirat çalışmalarını yapıyor. Yeni Mahalle 133, 135, 137, 139, 163, 161, 140, ve 153 sokaklarda doğalgaz boru döşemeleri bitirildikten sonra döşemeyi yapan firma tarafından açılan kanalların üzerleri kapatıldı. Doğal gaz boru hatlarının geçtiği mahalle ve caddelerdeki bozulan yollarda Belediye Fen İşleri ekipleri tarafından yol yapım çalışmaları başlatıldı.

Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, “Doğal gaz çalışmalarının tamamlanmasıyla birlikte bozulan yollarda Belediye Fen İşleri ekiplerimiz tarafından yol düzenleme ve yenileme çalışmaları başlatıldığını,  çalışmaların en kısa sürede tamamlanarak halkımızın hizmetine sunulacağını ifade etti.

–    Döşemelerin yapıldığı yollarda Nazilli Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri iyileştirme ve tamirat çalışmalarına başladı.

Çalışmalarla ilgili açıklamasında, doğal gaz çalışmalarının sürdüğü yollarda çalışmanın hemen peşinden çökmeleri önleyerek araçların ve yayaların sorunsuz şekilde geçişini sağlamak için iyileştirme çalışması yaptıklarını ifade eden Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık Bu yollarımızda doğal gaz ara bağlantıları döşeme çalışması yapmaktadır. Ev bağlantılarını da tamamlayıncaya kadar Belediye olarak yollarda araç ve yaya geçişinin sorunsuzca sağlanması için fuller malzeme döküp çöküntülere karşı zemini sıkılaştırıyoruz. Bu doğal gaz çalışmaları sona erinceye kadar kısa vadede sorun yaşanmasın diye yaptığımız bir yol iyileştirme çalışmasıdır. Doğal gaz çalışmalarının tamamen bitmesinin ardından tüm alt yapı çalışmaları da sona erince program dâhilinde beton parke veya asfalt malzeme şeklinde yol düzenleme çalışmalarımız devam ediyor” dedi.

Başkan Haluk Alıcık, yıl içinde ilçede doğalgaz borusu döşeme çalışmalarının devam edeceğini bildirerek çalışmalardan doğan rahatsızlık nedeni ile Nazilli halkından özür diledi.


Etiketler:

habere yorum yapın

Yorum yapın: