haber oku

NAZİLLİ ÜLKÜ OCAKLARINDA DEVİR TESLİM TÖRENİ

admin ~ 22 Aralık 2014 ~ Genel, Manşetler, Resim Galerisi

devir teslim 5

 

Nazilli Ülkü Ocakları bünyesinde bulunan Adnan Menderes Üniversitesi asena teşkilatı başkanı ve Nazilli Sümer Yüksekokulu teşkilatı başkanları devir teslim töreni yapıldı.

Nazilli Ülkü Ocakları 21.12.2014 Pazar günü saat 17.00 de Nazilli Nikâh Salonunda Adnan Menderes Üniversitesi Asena teşkilatı ve Nazilli Sümer Yüksekokul teşkilatı başkanlarının devir teslim törenini gerçekleştirdi. Katılımın yüksek olduğu program neşeli ve coşkulu geçti. Programa Nazilli Ülkü Ocakları mensuplarının yanında Nazilli Milliyetçi Hareket partisi Kadın Kolları Başkanı Sayın Seval Koşar ve bayan kolları, Nazilli Ülkü Ocakları eski Başkanı, Aydın Milliyetçi Hareket Partisi eski milletvekili adayı, emekli öğretmen Ahmet Kaya’da katıldı.

İstiklal Marşı ve saygı duruşu ile başlayan programda Üniversite başkanı ve Nazilli Ülkü Ocakları başkanı Sayın Şükrü Irgat birer konuşma yaptılar. Ardından geçilen devir-teslim töreninden sonra bayrağı devralan Sayın Merve Kılıçkaya ve Semih Özduran birer teşekkür konuşmasıyla duygularını belirttiler.

devir teslim 2

On üç yıl Nazilli Ülkü Ocakları Başkanlığı yapan Sayın Ahmet Kaya’ya yaptığı hizmetler ve başarılarından dolayı Nazilli Ülkü Ocakları Başkanı Sayın Şükrü Irgat tarafından plaket takdim etti. Teşekkür konuşmasında Kaya:

-On üç yıl boyunca başkan olarak hizmet ettiğim davama bundan sonra bir nefer gibi ölünceye kadar hizmet etmeye devam edeceğim. Doğruluktan ve haktan kesinlikle ayrılmayacağım. Teşkilatımın verdiği her görev benim için emirdir. Bundan sonraki hayatımda yapabildiğim bütün çalışmalarımı davam için yapacağım.

Hep birlikte yapılan ülkücü yeminin ardından üniversiteli gençlerin oluşturduğu orkestra eşliğinde şarkı ve marşlar söylendi.

Program toplu fotoğraf çekimleriyle son buldu.

osmanlıhaber.com


Etiketler:

habere yorum yapın

Yorum yapın: