haber oku

NAZİLLİ ÜLKÜ OCAKLARI’NDAN GIYABİ CENAZE NAMAZI

admin ~ 25 Şubat 2015 ~ Genel, Manşetler, Resim Galerisi

 

GCN1

 

Ege Üniversitesin Edebiyat fakültesi Tarih Bölümü dördüncü sınıf öğrencisi iken şehid olan Fırat Yılmaz ÇAKIROĞLU için Nazilli Koca Cami de gıyabı cenaze namazı kılındı.

Nazilli Ülkü Ocakları 22.02.2015 Pazar Günü ikindi namazına müteakip nazilli Koca Cami de Ege Üniversitesi edebiyat fakültesi Tarih Bölümü öğrencisi iken bölücü terör örgütlerinin saladırısı sonucunda şehid düşen Fırat Yılmaz ÇAKIROĞLU  için gıyabi cenaze namazı kıldı. Ege Üniversitesi Ülkü Ocakları teşkilat Başkanı da olan şehid Fırat Yılmaz ÇAKIROĞLU son sınıfta okumaktaydı. Sosyal medya dahil her yerde hedef gösterilen ÇAKIROĞLU bıçakla yaralandıktan sonra kurtarılmayıp şehid düşmüştür.Şükrü Ocakları Başkanı Sayın Şükrü IRGAT:

-Vatan millet ve din adına çıktığımız Allah yolu olan bu yolda hiçbir acı bizi yolumuzdan alıkoyamaz. Şedidimize Allah’tan rahmet diliyorum. Geriye kalanlara ve Ülkücü-Milliyetçi camiamıza baş sağlığı diliyorum.

Bizde osmanlıhaber.com olarak vatan millet sevdalısı şehidimize Allah’tan rahmet diliyoruz. Bu sıkıntılı günlerde sabırlı ve metanetli olunmalıdır.

Akşam saatlerinde Ülkü Ocakları Genel Başkanı Sayın Olcay KILAVUZ  Nazilli Ülkü ocakları’na ziyarette bulundu. Ülkücü gençliğin ve ülkü Ocakların görevi, sorumluluğu ve yapması gerkenler hakkında kısa bir sohbet yapan KILAVUZ bütün camianın acısını paylaştı.

osmanlıhaber.com


Etiketler:

habere yorum yapın

Yorum yapın: