haber oku

NAZİLLİ’DE ANLAMLI KERMES

admin ~ 10 Mayıs 2012 ~ Genel, Manşetler, Resim Galerisi

Dsci0254

Nazilli 23 Nisan Parkında anlamlı bir kermes yapıldı. 10.05.2012 Perşembe günü yapılan kermese Nazilli İlköğretim Okulu (İş Eğitimi Okulu), Özel İç Denge Özel Eğitim Rehabilitasyon Merkezi, Özel Nazilli Evren Özel Eğitim Okulu, Nazilli Belediyesi Engelliler Eğitim ve İletişim Merkezi, Nazilli Özel Gülen yüzler Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi katıldı.

2011-2012 yılı etkinliklerinin sergilenip satışa çıkarıldığı kermese ilgi büyüktü. Kermes düzenleyicilerinden Nazilli İlköğretim Okulu Müdürü Selim UYSAL:

-Pazarlamada başarılı olamadıklarını, pazarın bulunması halinde daha güzel ve başarılı çalışmaların yapılabileceğini söyledi.

Özel İç Denge Özel Eğitim Rehabilitasyon Merkezi Müdürü Ali UYSAL:

-Milletimizin engelli bireyleri acıyarak değil onlara bir şeyler öğreterek bakmasını istiyoruz. Biz bu öğrencilerimizi hayatın bütün gerçeklerini öğreterek ona göre hazırlıyoruz. Bizim öğrenciler bize gelmeden evlerinin en karanlık ve yalnız odalarında ilgi ve sevgi bekliyorlardı. Biz Milli Eğitime bağlı bu anlamda ilk kurumuz. Dedi.

Bu organizasyonda emeği geçen herkesi teşekkür ediyor, daha nice organizasyonlarla bu bireylerin topluma kazandırılmasını istiyoruz. Toplum olarak daha da duyarlı olmalıyız. Bunlar hepimizin çocukları, arkadaşları ve kardeşleridir.

 

Haber: Osman GİRGİN

 


Etiketler:

habere yorum yapın

Yorum yapın: