haber oku

NAZİLLİ’DE KURBAN KESİM YERLERİ

admin ~ 21 Eylül 2015 ~ Genel, Manşetler

Nazilli Belediyesi

Nazilli’de Kurban Kesim Yerleri Belirlendi

Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, Kurban Bayramı’nda halkın kurbanlarını tespit edilen yedi ayrı yerde kesebileceği belirtti.

Kurban Bayramı boyunca kurbanlıklarını Nazilli Belediyesi mezbaha tesislerinde kestirmek isteyen vatandaşların komisyonca belirlenen ücret karşılığında kesim yaptırabilecekleri söyleyen Alıcık, halkın huzurlu bir bayram geçirmesi için belediye hizmetlerinin bayram süresince aksamadan devam edeceğini belirtti.

Halkımızın kolaylıkla alış veriş yapabilecekleri canlı hayvan pazarının Belediye ekiplerince sürekli olarak denetim altında tuttuğunu belirten Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık; “vatandaşlarımızdan dini vecibelerini yerine getirirken çevreye karşı duyarlı davranarak oluşabilecek çevre kirliliği ve kötü görüntülere karşı gerekli özeni göstermelerini rica ediyorum.  Ekiplerimiz Kurban kesimi nedeniyle ilçede oluşabilecek kötü görüntülerin önüne geçilmesi için düzenli olarak denetimlerde bulunacaklardır. Vatandaşlarımızın Belediyemizce belirlenen kurban kesim alanları dışında, çarşı içinde veya mahalle aralarında kesim yapmamalarını kesimlerden sonrada ise temizliğe azami ölçüde dikkat etmelerini rica ediyorum ” dedi.

Nazilli Belediyesi tarafından belirlenen Kurban Kesim Yerleri ise şöyle:

*Belediye Mezbahası – Sümer Mahallesi

*Yeni Mahalle Kapalı Semt Pazarı – Yeni Mahalle

*Sümer Kapalı Semt Pazarı – Sümer Mahallesi

*Köy Minibüsleri Durağı – Yeni Mahalle

*Karaçay Mahallesi Kargocular Sokağı – Karaçay Mahallesi

*Zafer Mahallesi Balık Pazarı – Zafer Mahallesi

* Şirinevler Kapalı Semt Pazarı – Şirinevler Mahallesi.

osmanlıhaber.com


Etiketler:

habere yorum yapın

Yorumlar kapalı.