haber oku

NAZİLLİ’DE ÖZEL DİŞ POLİKLİNİĞİN AÇILIŞI YAPILDI

admin ~ 13 Ocak 2015 ~ Genel, Manşetler

DSC_6809

Nazilli’de özel diş polikliniğinin açılışı yapıldı

Altıntaş Mahallesi Atatürk Bulvarı Mimar Sinan Caddesi Sağlık Apt.No. 53 Kat.1’de  hizmete başlayan özel Nazilli Diş Polikliniğinin açılışı yapıldı.

Altıntaş Mahallesi Atatürk Bulvarı Mimar Sinan Caddesi Sağlık Apt.No. 53 Kat.1’de  hizmete başlayan özel diş polikliniğinin açılışına, Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, Nazilli Belediye Meclis Üyesi, Başkan Vekili, Deniz Depboylu, Özel Nazilli Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği iş yeri sahipleri Diş Hekimi, Olgun ve Nurcan Koşar, ve Davetlilerin Katılımıyla kurdele kesimi Gerçekleştirildi.

Diş Hekimleri Olgun ve Nurcan Koşar, davetlilere polikliniği tanıtarak Polikliniğin Nazilli’de en yeni teknolojik imkanlarla hizmet vereceğini söyledi. Diş sağlığı sektöründeki bütün yenilikleri ilçeye kazandırmayı hedeflediklerini belirten Koşar; “Polikliniğimizde röntgen yerine anlık dijital görüntüleme sistemi gibi yeni teknolojileri kullanıyoruz. Tek seansta kanal tedavisi gibi diş sağlığındaki önemli yeniliklere ve imkânlara sahibiz. Diş sağlığında, Botox ve Dermal dolgular, Ortodonti, İmplantDiş beyazlatma , Porselen Laminate veneer , BondingZirkonyum , Kanal tedavisiProtez , Dişeti hastalıkları , Çocuk diş hekimliği, Ağız bakımı , en yeni teknolojileri kullanarak en sağlıklı ve en kaliteli hizmeti vermeyi hedefliyoruz.” dedi.

osmanlıhaber.com

Kliniği açılışında davetlilere hitaben kısa bir konuşma yapan Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, “Hızla nüfusu artan Nazillimizde Olgun ve Nurcan Koşar diş hekimi kardeşlerimiz tarafından vatandaşlarımızın hizmetine sunulan Özel Nazilli Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinin hayırlı olmasını diliyor, kendilerine başarılar diliyorum, Nazillimize hayırlı uğurlu olsun” dedi.


Etiketler:

habere yorum yapın

Yorum yapın: