haber oku

NAZİLLİ’DE SIMSICAK GECE

admin ~ 04 Şubat 2017 ~ Genel, Manşetler

DSCF2058

Nazilli’de duygu dolu sımsıcak bir gece yaşandı.

Aydın Yazarlar ve Şairler Derneği Başkanlığı tarafından düzenlenen  “Bir Kış Günü Şiir ve Müzik Dinletisi” 03.02.2017 Cuma günü saat 20.00 Nazilli Tiyatro Salonu’ndaki gecede sanatseverler duygulu anlar yaşadılar.

Nazilli Belediye’sinin desteği ile gerçekleşen geceye Aydın Yazarlar ve Şairler Derneği Başkanı ve üyeleri, Aydın Ozanlar ve Şairler Derneği Başkanı ve üyeleri, Söke Yazarlar ve Şairler derneği Başkanı ve üyeleri ve yurdumuzun değişik yerlerinden gelen şairler şiirleriyle katıldı. Bunun yanında Nazilli Kuvayi Milliye Mücahitler Derneği üyeleri sahnede tuttukları bayrak nöbeti ile gönülleri feth etiler.

Nazilli Belediye Başkan yardımcıları, Nazilli MHP İlçe Başkanı ve üyeleri, Nazilli Belediyesi Kültür İşleri Md., Demirci Mehmet Efenin yeğeni Sayın Ziya Demirciefe ve Nazillili sanatseverlerin huzurunda sanatlarını icra eden şairlerimiz ve katılanlar  mutlu ayrıldılar.

Nazilli’mizde böyle bir sanat etkinliği düzenlenmesinde emeği geçen herkese teşekkür ederiz. Etkinliklerinin devamını dileriz.

osmanlıhaber.com


Etiketler:

habere yorum yapın

Yorumlar kapalı.