haber oku

NAZİLLİ’NİN BULUŞMA NOKTASI “CİNO”

admin ~ 07 Şubat 2015 ~ Genel, Manşetler, Resim Galerisi

DSCF1583

NAZİLLİ’NİN BULUŞMA NOKTASI “CİNO”

Uzun Çarşı’nın otuz yıllık markası “CİNO KURUYEMİŞ” Nazilli’de kalite ile lezzetin buluştuğu nokta olmaya devam ediyor.

Uzun Çarşı’nın duayenleri olma yolunda hızla ilerleyen “CİNO KURUYEMİŞ” otuz yıldan beri kendi damak zevkini meydana getirmenin haklı gururunu yaşıyor. Birçok ürününü kendi imal eden ve paketleyen “CİNO KURUYEMİŞ” müşterilerine lezzetli ürünler sunabilmek için imalat ve paketleme yerleriyle birlikte Nazillililere hizmet veriyor.

DSCF1581

NAZİLLİ HER ŞEYİN EN İYİSİNE LAYIKTIR!

Yirmi iki yıldan bu yana “CİNO KURUYEMİŞ”İ çalıştıran Coşkun ve Cavit İPEK kardeşler şunları söylediler:

Biz tam yirmi iki yıldan beri Nazilli uzun Çarşı’da hizmet veriyoruz. Müşterilerimiz bizi, bizde müşterilerimizin tercihlerini öğrendik. Bizim ürünlerimizin lezzetini başka bir yerde bulmaları mümkün değil. Çünkü biz imalatçıyız. Başka şubemizde yoktur. Özellikle çiğdem(çekirdek), fıstık, fındık, nohut, badem ve kabak çekirdeği gibi kendi imalatımız olan kuruyemiş lezzetini ve tazeliğini hiçbir yerde bulamazlar. Çünkü bizim imalathanemiz dükkânımıza elli metredir. Her şey günlük ve taptazedir.

“CİNO KAHVESİ İÇTİNİZ Mİ?”

“Cino kahvesi” Nazilli’de bir lezzet markasıdır. Bu lezzeti ancak içmeyenler bilemeyebilir. Bunun yanında Uzun Çarşı’daki 7/24 patlamış mısır hizmeti her mevsim müşterilerimizin hizmetindedir.

Son yıllarda yerli ürünleri paketleme patentini de almış bulunmaktayız. Artık yerli ürünlerin tamamını ve en iyisini “CİNO” markası ile güvenle alabilirsiniz.

Bunun yanında Doğu Anadolu bölgesinin doğal ürünlerini (dut pekmezi, peynir, bal, dut ve pekmez pestillerini de işyerimizde bulabilirsiniz. Bu arada bizim kaliteli ve lezzetli ürünlerimizin farkına varan, sizlerle buluşmamızı sağlayan osmanlıhaber.com’a teşekkür ederiz.

Biz osmanlıhaber.com olarak kendilerine kaliteden ve lezzetten ödün vermeden daha nice yıllar bizleri yalnız bırakmalarını dileriz. Okuyucularımıza güzel haberler vermek için çalışmalarımız devam edecek. “Sizin sesiniz” olmaya devam edeceğiz.

osmanlıhaber.com


Etiketler:

habere yorum yapın

Yorum yapın: