haber oku

NAZİLLİ’NİN KURTULUŞ BAYRAMI KUTLU OLSUN!

admin ~ 05 Eylül 2012 ~ Genel, Manşetler

imgres

Yurdumuzun en güzel beldelerinden olan Nazillimizin ve 5 Eylül 1922 de kurtulan bütün yerlerimizin kurtuluşun 90. yılı kutlu olsun.

Kurtuluş günleri Yüce Türk Millet için çok önemlidir. Bin yıllık yurtlarından emperyalist güçler tarafın çıkarılmak istenen milletimiz o günün imkânsızlıklarına rağmen teknoloji ve medeniyete galip gelerek vatanın inançla, imanla ve mücadeleyle kurtulabileceğini tüm dünyaya göstermiştir. Bu bağımsızlık mücadelesi bütün esir milletlere meşale olmuştur.

Bundan 90 yıl önce yenilmez denen düşmanı yenen, üç aylık yeri on beş günde giderek 9 Eylül 1922 de Yunan’ı denize döken Milli Mücadele Kahramanlarına ve Türkiye Büyük Millet Meclisi Üyelerine başta Meclis Başkanı Mustafa Kemal olmak üzere hepsini minnetle anıyoruz. Mekânları cennet olsun. Emeği geçenlerden Allah razı olsun.

Vatan için yapılanların boşa gitmeyeceğini dün olduğu gibi bugün de vatanımızı sahip çıkacağımızı tüm dünyaya haykırıyoruz. şehidlerimizi Allah’tan rahmet diliyoruz. Nazillimizin kurtuluş bayramını bir kere daha kutluyoruz.

Bayramınız kutlu olsun!

Osmanlıhaber.com


Etiketler:

habere yorum yapın

Yorum yapın: