haber oku

NAZİLLİ’Yİ TÜM DÜNYAYA TANITACAĞIM!

~ 26 Aralık 2014 ~ Genel, Manşetler, Resim Galerisi

pg

Eğitimci-Yazar Osman GİRGİN osmanlıhaber.com sitesinden müjdeli haberler verdi.

osmanlıhaber.com sitesine ziyarette bulunan Eğitim-Yazar Osman GİRGİN yaptıkları ve yapacakları hakkında açıklamalarda bulundu. Kendisine verdiğimiz destekten dolayı teşekkür ziyaretinde bulunan GİRGİN:

-Şimdiye kadar yayınlanmış dört eserim var. Özellikle birinci kitap “Boşa yaşamışım” bu milletin devlet kurarken neler çektiğini en ince ayrıntısına kadar anlatmaktadır. Bir Çanakkale gazisinin kızının duygularını kendi ağzından anlatmaktadır.

DSCF1374

İkinci kitap bana göre edebiyat dünyasının gök kubbesi olan üstadı anlatmaktadır. “Anlatabildiğim üstad” adı altındaki derlemeyi belki bir daha bulamayacaksınız.

DSCF1371

Üçüncü kitap ise bir başucu kitabı olarak kabul ettiğim günlük hayatta elinizden düşürmeyeceğinizi inandığım “Bir Gülde Benden” adlı makale kitabım.

DSCF1376

Dördüncü kitabım ise bugünkü Nazilli Sokak ve caddelerinde geçen gelecekte tarihi özellikleri olacak olan bir roman. “Uzun çarşı Hatırası” adlı romanı bir solukta okuyacağınızdan eminim

DSCF1366

Şu ana kadar okuyucularımın beğenisine sunduğum eserler kadar basılmamış eserlerim var. Bunların hepsi en az yayınlananlar kadar ses getirecektir. Özellikle dördüncü kitabım olan Nazilli’nin ilk ve tek romanı olma özelliği taşıyan “Uzun Çarşı Hatırası” kitabıyla başlayan Nazilli’yi tanıtma çalışmalarım iki kitap ile devam edecektir.

NAZİLLİ’Yİ TÜM DÜNYAYA TANITACAĞIM

2015 yılında Nazilli hakkında yazdığım inceleme ve anı kitabı okurlarımın elinde olacaktır. Devamında yayınlanacak olan roman ile Nazilli’yi tüm dünyaya tanıtacağım. Bakın bu konudaki iddiam Türkiye değil, dünyadır.

Şimdiye kadar özellikle siyasiler tarafından verilen il sözleri gibi havada kalmayacak olan bu sözümüz sayesinde ilçemiz bütün dünyanın dikkatini çekecektir. Yazar ve sanat adamları teneffüs ettiği havanın, içtiği suyun ve beslendiği toprağın kıymetini bilen ve onlara vefa gösteren kişiler olmalıdır. Bu anlamda ben yaşadığım yere olan borcumu Allah nasip ederse inşallah ödeyeceğim.

Bizde osmanlıhaber.com olarak sanat ve sanatçının yanında olmaya devam edeceğiz. Eğitimci-Yazar Osman GİRGİN’İN çalışmalarını ilk ve sağlam kaynaklardan sizlere aktarmaya devam edeceğiz. Kendilerine bu güzel ziyaretten dolayı teşekkür ediyor çalışmalarında başarılar diliyoruz.

osmanlıhaber.com

 


Etiketler:

habere yorum yapın

Yorum yapın: