haber oku

NAZKENT-5 İNŞAATINA BAŞLANDI!

admin ~ 29 Nisan 2014 ~ Genel, Manşetler

 

DSC_6572

Nazkent -5 inşaatına başlandı

 

Nazkent toplu konut projeleri ile birçok dar gelirli vatandaşı konut sahibi yapan Nazilli Belediyesi Nazkent -5. Etap çalışmalarının inşaatını başlattı.

 

Pınarbaşı Mahallesinde 1435 ada 5 parselde2500 metrekarealanda yapılacak olan Nazkent 5. Etap toplu konutlarının zemin dolgu işlemi gerçekleştirildi. Perde beton olarak zemin dolgusu yapılan toplu konutlar 16 daire olarak iki blok oluşacak. Toplam 32 dairenin yapılacağı Nazkent-5. Etap toplu konutları üç oda bir salon olacak. Nazkent-5. Etap konutlarının çevre düzenlemeleri de yine Nazilli Belediyesi tarafından gerçekleştirilecek.

 

Nazkent-5. Etap toplu konut çalışmalarını yerinde inceleyen Belediye Başkanı Haluk Alıcık, çalışmalar hakkında Şehircilik ve İmar Müdürü Koray Öden ve Fen İşleri Müdürü H. İbrahim Topçu’dan bilgiler aldı. Alıcık, Nazilli Belediyesinin toplu konut projelerinde kendini ispatladığını belirterek, “Biz Nazkent- 1. Etap evlerimize başlarken insanlar bizim bu işin altından kalkamayacağımızı düşünüyorlardı. Ama biz toplu konutları hayata geçirerek dar gelirli vatandaşlarımızı ev sahibi yaptık. Nazkent 2. Etap projemizde ise vatandaşlarımıza anahtarlarını teslim etmiş olmanın guru içindeyiz. Aşağı Nazillide gerçekleştirmiş olduğumuz Nazkent 4. Etap çalışmalarında ise sona geldik, son düzenlemelerini yapıyoruz. Biz her kesimden her insanımızın yanında olduğumuzu bu projelerimizle gösterdik toplu konut projelerimiz sosyal Belediyecilik anlayışıyla Nazilli’ye çok şey kazandırdı. Bu sayede bir yandan dar gelirli vatandaşlarımızı konut sahibi yaparken diğer yandan modern ve düzenli yapılarla Nazilli’ye güzel eserler kazandırmış olduk” dedi.

osmanlıhaber.com

 

 


Etiketler:

habere yorum yapın

Yorum yapın: