haber oku

NİHAT BİÇER NAZİLLİSPOR’DA!

admin ~ 02 Kasım 2012 ~ Genel, Manşetler, Resim Galerisi, Spor

cuneytbicer (5)

Nazilli Belediyespor’da Cüneyt BİÇER dönemi

Nazilli Belediyespor’da Cüneyt BİÇER dönemi resmen başladı. Esat Ergüler tesislerinde  düzenlenen imza töreninde Nazilli Belediyespor kulüp yöneticileri hazır bulundu.

Biçer “Kazanmaya Oynayan Bir Takım Oluşturacağım”

İmza töreninde açıklamalarda bulunan  Nazilli Belediyespor yeni teknik direktörü Cüneyt BİÇER, Nazilli Belediyespor hedefinin ligin tepelerinde yer almak olduğunu belirterek, Nazilli Belediyespor büyük bir camia. Türkiye liginde yüksek yerlerde gözü olan bir takım. Tüm mesaimi Nazilli Belediyespor’un hedeflenen noktaya gelmesi için gece gündüz çalışarak geçireceğim. Bana bu fırsatı veren Nazilli Belediyespor camiasına bir kez daha teşekkür ederim. Nazilli Belediyespor’un farklı bir felsefesi var. Onu gerçekleştirmek için çalışacağız. Elimden gelenin en iyisini yapmak için buradayım. Çalışmalarımızı hızlandırıp takımımız için en iyi hizmeti yapmak istiyorum” dedi.

Yönetim kurulunun bu takıma yaptığı yatırımın önemli olduğunu ifade eden BİÇER sözlerine şöyle devam etti: “ Gerçekten yukarıları hedefleyen bir takım. Vizyon sahibi oyuncular var. Hedefimiz ligin yukarısı. Benim sürekli yanımda olacak bir yönetim kurulu ve bana bilgi aktarımı sağlayacak olan insanlarla çalışacağım. Bu da çok önemli. Kendi bildiklerimi futbolculara aşılayıp gerekenin en iyisini yapacağız”.

Nazilli Belediyespor Camiası Kazanmayı Hedefleyen Bir Camia

Nazilli Belediyespor Teknik direktörlüğüne getirilen Cüneyt BİÇER, Taraftara Mesaj vererek yeni bir dönemin başladığını ve başarılı olmamak için hiçbir neden olmadığını söyledi. Teknik Direktör Biçer “Bu ligde ciddi sınavlar verecek ve bu sınavlardan da başarılı çıkmak içinde elimizden geleni yapacağız. Taraftarımız, Basınımız, Yöneticilerimiz hepimiz tek yumruk olduğumuz zaman inanın bizi kimse tutamaz” dedi.

Nazilli Belediyespor yeni teknik direktörü Cüneyt BİÇER’in yardımcılıklarını Akif KAYA ve Hasan KANPOLAT,kaleci antrenörlüğünü ise Cem YILMAZ yapacak.


Etiketler:

habere yorum yapın

Yorum yapın: