haber oku

NUMAN KURTULMUŞ’TAN CEVAP!

admin ~ 07 Temmuz 2012 ~ Genel, Manşetler

numan

HALKIN SESİ PARTİSİ GENEL BAŞKANI NUMAN KURTULMUŞ’TAN CEVAP!

Konya’da bulunan Halkın Sesi Partisi (Has Parti) Genel Başkanı Numan Kurtulmuş, son günlerde kendileriyle ilgili çıkan haberlere cevap verdi:

”Bizim hiçbir kimseden, hiçbir kurumdan, hiçbir talebimiz olmamıştır. Biz, hiçbir kurumun, hiçbir çevrenin siyasi hesaplarının muhatabı olmayız. Hiçbir siyasi hesapların da merkezinde bulunmayız” dedi.

Hüyük İlçesi’ne bağlı İlmen Beldesi’ndesin deki bir restoranda basın toplantısı düzenleyen Has Parti Genel Başkanı Numan Kurtulmuş. Toplantıya, Suriye’deki olayları değerlendirerek Numan Kurtulmuş, bu ülkedeki olayların bir iç mesele değil, bölgedeki ülkeleri ilgilendiren bir konu olduğunu başta söylediklerini ve haklı çıktıklarını belirtti. Suriye’deki olayların artık bölgedeki ülkeleri de aştığına dikkat çeken Kurtulmuş, meselenin küresel bir boyut kazandığını, Rusya, Çin ve ABD’nin savaş gemilerini bölgeye gönderdiğini kaydetti. Türk savaş uçağının da göz göre göre düşürüldüğünü belirten Kurtulmuş, bundan sonra atılacak adımların, temkinli adımlar atılması gerektiğini ifade etti.

Böylelikle son günlerdeki hakkında çıkarılan haberleri de yalanlamış oldu.

 


Etiketler:

habere yorum yapın

Yorum yapın: