haber oku

ODA BAŞKANLARI ALICIK’I ZİYARET ETTİ

admin ~ 24 Haziran 2014 ~ Genel, Manşetler

DSC_2783

Oda Başkanları Alıcık’ı ziyaret

Aydın Esnaf ve Sanatkar Odaları Birlik Başkanı Selahattin Çetindoğan, Nazilli’deki esnaf odası başkanları ile birlikte Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık’ı ziyaret etti.

Aydın Esnaf ve Sanatkar Odaları Birlik Başkanı Selahattin Çetindoğan  ile Nazilli Oda Başkanlarından Nazilli Şöförler Oda Başkanı Seyfi Çalışkan, Kahveciler Odası Başkanı Birol Şenkal, Bakkallar Odası Başkanı Fatih Astepe, Manavlar Odası Başkanı Kemal Cansız, Marangozlar Odası Başkanı Ali Çetinkaya, Elektrikçiler Odası Başkanı Mustafa Önceler, Berberler Odası Başkanı Olcay Akyıldız, Demirciler Odası Başkanı Nuri Şimşek ve Lokantıcılar Odası Başkanı Mahmut Arslan Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık’ı makamında ziyaret ederek ikinci kez Belediye Başkanlığına seçilmesinden dolayı tebrik ederek başarı dileklerinde bulundular.

DSC_2751

Belediye Başkanı Haluk Alıcık’a hayırlı olsun temennisinde bulunan Birlik Başkanı Çetindoğan ile Nazilli Oda başkanları yaptıkları ziyaret sırasında esnafın sorunlarını da aktarma fırsatı bularak çözümleri için tekrar bir araya gelip toplanma talebinde bulundular.

Aydın Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birlik Başkanı Selahattin Çetindoğan ve Nazilli Oda Başkanlarının ziyaretlerinden duyduğu memnuniyetini dile getiren Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, tüm misafirlerine teşekkür etti.  Alıcık; “Aydın Esnaf Odalar Birlik Başkanımız sayın Selahattin Çetindoğan ve çok değerli Nazilli Oda Başkanlarımız hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. Kendilerine bu nezaket dolu ziyaretlerinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Önceki dönemde olduğu gibi bu dönemde de yine Nazillili esnafımızın sorunlarını nasıl çözeriz, vatandaşlarımıza en güzel nasıl hizmet verebiliriz konularını kendileri ile en kısa zamanda tekrar bir araya gelerek görüşeceğiz. Fikir alışverişinde bulunarak çözüm önerilerini alacağız. Birlik içinde kalabildiğimiz sürece bütün sorunların üstesinden el birliğiyle geleceğimiz inancım tam. Belediye olarak bütün halkımıza kapımız her zaman açık” dedi.

osmanlıhaber.com


Etiketler:

habere yorum yapın

Yorum yapın: