haber oku

ÖĞRETMEN İLHAN KOCABAŞ ZİYARET ETTİ!

admin ~ 03 Mart 2014 ~ Genel, Manşetler

İLHANil o

ÖĞRETMEN İLHAN KOCABAŞ ZİYARET ETTİ!

Nazilli 5.Kültür Sanat ve Edebiyat Festivali sona erdi. On gün boyunca süren canlılık sona erdi.

Nazilli’nin yetiştirdiği yazarlardan Eğitimci-Yazar Osman GİRGİN Nazilli 5. Kültür Sanat ve Edebiyat Festivali’nde kitaplarını imzaladı.

Nazilli Belediye Meydanında bu yıl beşincisi düzenlenen Nazilli Kültür Sanat ve Edebiyat Festivali renkli ve kalabalık sahnelere vesile oldu. Memleketin yetiştirdiği ünlü yazar, şair ve düşünce adamlarını ev sahipliği yapan Nazilli hafta sonunu festivalinde etkisiyle yağmurlu olmasına rağmen  dışarıda geçirdi.

Festivalde okuyucularıyla bir araya gelenEğitimci-Yazar Osman Girgin’i Öğretmen İlhan Kocabaş ziyarette bulundu. Son kitabı olan “Bir Gülde Benden”  kitabı hakkında bilgi aldı. Kitabı hakkında bilgi veren Girgin:

-Yaklaşık on dört yıllık makalelerimden oluşan seksen bir makale ile geçmişi, günümüzü ve geleceği ışık tutmak istedim. Üçüncü kitabım yine bir ilktir. Bundan önceki kitaplarımdan “Boşa Yaşamışım” öykü, “Anlatabildiğim Üstad” derleme ve bu kitabımda makalelerdir. On dört yıllık birikimi kitap halinde sunabilecek gibi bir istikrar yazarımızda kalmamak üzeredir. Çünkü günümüz yazarlarımızın birçoğu artık yılı boş verin günde değişmektedir. Ben ömrüm boyunca elif  olma yolundayım. Bunu okuyucularım anladığı zaman elif olmanın mahiyetini daha iyi takdir edeceklerdir. Bütün okuyucularımı sevgiyle ve muhabbetle kucaklıyorum.

Öğretemen İlhan Kocabaş’da:

-Eğitimci-Yazar Osman Girgin’e başarılar diliyorum. Nice güzel eserleri sabırsızlıkla bekliyorum.

osmanlıhaber.com

 

 


Etiketler:

habere yorum yapın

Yorum yapın: