haber oku

OSMAN GİRGİN “BİR GÜL DE BENDEN” DEDİ!

admin ~ 02 Aralık 2013 ~ Genel, Manşetler

DSCF0780

OSMAN GİRGİN “BİR GÜL DE BENDEN” DEDİ!

Eğitimci –yazar Osman GİRGİN çıkardığı 3. Kitapla kitaplarına bir kitap daha ekledi.30 Kasım 2013 Cumartesi günü yaptığı tanıtımda basın mensubu arkadaşlarının soruları cevapladı.

İHA Haber Ajansından ümit Özmen, A.A. Ajansından Bahattin ALBAYRAK, Yeni Asır TV’den Ali SOYDEMİR’İN de katıldığı tanıtım toplantısında yeni kitabını anlattı.osmanlıhaber.com basın bürosunda yapılan toplantıda “Bir Gülde Benden” kitabı ile neler anlatılmak istediğini açıklayan Osman GİRGİN:

-Bu kitabım tam bir başucu kitabı olmuştur. İçerisindeki seksen bir konu günlük hayatımızı kolaylaştıracak konulardır. Bu kolaylaştırma, hayatı anlamamızda ve yönlendirmemizde etkili olacaktır. İçerisindeki üç başlık ( dini, milli ve güncel) bizim biz olmamızı sağlayacaktır.

Yıllarca hazırladığım makale ve köşe yazılarımı da bulabileceğiniz kitabımın zaman yelpazesi 17 Şubat 2000 tarihine kadar uzanmaktadır. Yaklaşık on dört yıllık düşüncelerimi kitaplaştırdım diyebilirim. Böyle kitaplar yazarın fikir kimliği niteliğindedir. O yüzden bu şekilde kitap çıkaran yazarımızda azdır. Çünkü birçok insan günümüzde rüzgârgülü gibidir.

Kitabımın öncelikle Nazilli’mize ve seksen bir konu başlığı ile seksen bir vilayete denk gelen yurdumuza ve tüm milletimize hayırlı olmasını temenni ediyorum.

Bu konuda bana maddi ve manevi yardımlarını esirgemeyen başta basın mensubu arkadaşlarıma, sponsorumuz osmanlıhaber.com haber sitesine ve bizimle beraber olan herkese sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

Bizde osmanlıhaber.com ailesi olarak yazarımıza başarılar diliyor daha nice kitaplar çıkarmasını temenni ediyoruz.

osmanlıhaber.com


Etiketler:

habere yorum yapın

Yorum yapın: