haber oku

OSMAN GİRGİN KİTAP STANDINDA KAMU SEN GENEL BAŞKANI İSMAİL KONCUK!

~ 04 Nisan 2016 ~ Genel, Manşetler

kamu sen-11

Nazilli 7. Kültür, Sanat ve Edebiyat Festivalinde bulunan Eğitimci-Yazar Osman Girgin’in standına Kamu Sen Genel Başkanı ve Türk Eğitim Sen Başkanı Sayın İsmail Koncuk ziyarette bulundu.

Nazilli Belediyesi 7. Kültür Sanat ve Edebiyat Festivalinde kitap standı açan Eğitimci-Yazar Osman Girgin’in standına 02.04 2016 Cumartesi günü Türk Eğitim Sen Nazilli Temsilciliğin üyelerine yönelik yaptığı 34 evin anahtar teslim töreni için Nazilli’ye gelen Kamu Sen Genel Başkanı Sayın İsmail Koncuk ziyarette bulundu.

Eğitimci-Yazar Osman Girgin’le  “Türklerin Anayurdu” adlı kitap üzerine fikir teatisinde bulundular. Eğitim-Yazar Osman Girgin genel başkana bu romanda Türklerin Anayurdunun Orta Asya olmadığını işledim. Gerçekte böyledir dedi. Genel başkanın, Türklerin anayurdunun Orta Asya değil Anadolu’dur demen benim için üzerinde durulması gereken bir konudur. Türklerin Anayurdu” adlı romanı alan Kamu Sen Genel Başkanı Sayın İsmail Koncuk,  kitabı okuyup bu konu üzerinde daha sonra fikir beyan edeceğini bildirdi. Aynı zamanda bütün kitaplarından istediklerini ayrıca son kitap olan “Türklerin Anayurdu” adlı romanı bütün şubelere göndereceklerini beyan etti.

Eğitimci-Yazar Osman Girgin kendilerine çok teşekkür ederek gösterdikleri ilgiden memnun olduğunu söyledi.

osmanlıhaber.com


Etiketler:

habere yorum yapın

Yorumlar kapalı.