haber oku

OSMAN GİRGİN’DEN MÜJDELİ HABER

~ 17 Ocak 2016 ~ Genel, Manşetler, Resim Galerisi

 

RESİMLERİM

 

Eğitimci-Yazar Osman GİRGİN okurları için müjdeli haber verdi.

Nazilli’de yaşayan Eğitimci-Yazar Osman GİRGİN şimdiye kadar çıkardığı beş kitabına bir yenisini daha ekleyeceğini okurlarına müjdeledi. Nazilli Cumhuriyet İlkokulunda görev yapan şimdiye kadar beş kitap, yüzlerce makale yayınlayan, gazetelerde ve dergilerde köşe yazarlığı yapan Osman GİRGİN osmanlıhaber.com internet gazetesine verdiği demeçte bütün okuyucularına seslendi:

-Şimdiye kadar kendimce eksiklik hissettiğim bütün konular hakkında kitap yazdım. Onun içindir ki, kitaplarımın türü birbirinden farklıdır. İlk kitabım;  Boşa Yaşamışım hikâye, ikinci kitabım Anlatabildiğim Üstad derleme, üçüncü kitabım; Bir Gülde Benden makale, dördüncü kitabım; Uzun Çarşı Hatırası roman ve beşinci kitabım; Anılarla Nazilli anı kitabıdır.

KİTAPLARIM

Şimdi Allah nasip ederse üç-beş ay gibi kısa zaman içerisinde bir romanı daha siz okurlarıma hediye edeceğim. Tarihi bir roman olarak çıkaracağım kitabım bana göre ezber bozacaktır.

Bildiğimiz bütün konuların üzerine yeni iddia ve tespitlerimle ufkumuzu genişletmeye çalışacağız.

Tarih araştırıldıkça kaybolduğumuz bir deryadır. Bu deryada bir anlık da olsa kürek çekmeye çalışacağız.

EĞİTİMCİ-YAZAR OSMAN GİRGİN

Kitabımız öncelikle milletimizde ve tüm dünyada ses getirecektir. İlim ve bilim adamları yapacakları çalışmalarla yeni bir tarih yazacaklardır.

osmanlıhaber.com internet gazetesine de böyle bir konuda yardımcı olduğu için teşekkür ediyorum.

osmanlıhaber.com


Etiketler:

habere yorum yapın

Yorumlar kapalı.