haber oku

osmanlıhaber.com 11 YAŞINDA

admin ~ 24 Nisan 2022 ~ Genel, Manşetler, Resim Galerisi

24.04.2012 tarihinde basın hayatına merhaba diyen osmanlıhaber.com internet gazetesi 10 yaşını doldurarak yayın hayatındaki varlığını devam ettirmektedir.

Yerel basının ve özellikle internet gazeteciliğin zorluklarının tamamını hissederek ve yaşayarak ayakta kalmak için direnen osmanlıhaber.com on yıllık geçmişinde kimseden yana olmayarak objektif ve doğru haberin nasıl yapılacağını göstermiştir. Haberciliğin magazin ve şantaj olmaması gerektiğini, basının hem basın için, hem de millet için olduğunu savunmuştur. İmtiyaz Sahibi ve Genel yayın Yönetmeni Sayın Osman GİRGİN şunları söyledi:

osmanlıhaber.com on yaşını doldurup onbirinci yaşına girdi. İnşallah daha nice yıllarda bu konuşmaları yapacağız. Özellikle şunu açık ve net söylemeliyim ki, osmanlıhaber.com olarak hiç kimseden ne para aldık ne de emir. Hiç kimsenin ekmeğini de yemedik kılıcını da sallamadık. Yalan haber de yapmadık, insanların açıklarını da araştırmadık. Çünkü basın milletin aydınlanması ve bilinçlenmesi için çalışmalıdır. Hiçbir zaman fikrin zamparalığını ve fahişeliğini yapmamalıdır. Zaman, bizim ne kadar haklı olduğumuzu gösterecektir. Tüm okurlarıma sağlık mutluluk ve başarılar diliyorum. Allah nasip ettiği müddetçe beraber olacağımızın müjdesini veriyorum.

         osmanlıhaber.com ailesi olarak güçlünün değil, haklının yanında olmaya, bu görüşte yayın yapmaya devam edeceğiz. Allah yar ve yardımcımız olsun. Allah’a emanet olunuz!

osmanlıhaber.com


Etiketler:

habere yorum yapın

Yorumlar kapalı.