haber oku

osmanlıhaber.com 3. YAŞINDA

admin ~ 24 Nisan 2015 ~ Genel, Manşetler, Resim Galerisi

 

osmanlıhaber.com

24.04.2012 tarihinde basın hayatına merhaba diyen osmanlıhaber.com internet gazetesi 3 yaşını doldurarak yayın hayatındaki varlığını devam ettirmektedir.

Yerel basının ve özellikle internet gazeteciliğin zorluklarının tamamını hissederek ve yaşayarak ayakta kalmaya direnen osmanlıhaber.com üç yıllık geçmişinde kimseden yana olmayarak objektif ve doğru haberin nasıl yapılacağını göstermiştir. Haberciliğin magazin ve şantaj olmaması gerektiğini, basının hem basın için, hem de millet için olduğunu savunmuştur. İmtiyaz Sahibi ve Genel yayın Yönetmeni Sayın Osman GİRGİN şunları söyledi:

Eğitimci-Yazar Osman GİRGİN

osmanlıhaber.com üç yaşını doldurup dördüncü yaşına girdi. İnşallah daha nice yıllarda bu konuşmaları yapacağız. Özellikle şunu açık ve net söylemeliyim ki, osmanlıhaber olarak hiç kimseden ne para aldık ne de emir. Hiç kimsenin ekmeğini de yemedik kılıcını da sallamadık. Biz yalan haberde yapmadık, insanların açıklarını da araştırmadık. Çünkü basın milletin aydınlanması ve bilinçlenmesi için çalışmalıdır. Hiçbir zaman fikrin zamparalığını ve fahişeliğini yapmamalıdır. Zaman bizim ne kadar haklı olduğumuzu gösterecektir. Tüm okurlarıma sağlık mutluluk ve başarılar diliyorum. Allah nasip ettiği müddetçe beraber olacağımızın müjdesini veriyorum.

osmanlıhaber.com ailesi olarak güçlünün değil, haklının yanında olmaya bu görüşte yayın yapmaya devam edeceğiz. Allah yar ve yardımcımız olsun.

osmanlıhaber.com


Etiketler:

habere yorum yapın

Yorumlar kapalı.