haber oku

osmanlıhaber.com 7 YAŞINDA

~ 23 Nisan 2018 ~ Genel, Manşetler

osmanlıhaber-1-300x95

24.04.2012 tarihinde basın hayatına merhaba diyen osmanlıhaber.com internet gazetesi 6 yaşını doldurarak yayın hayatındaki varlığını devam ettirmektedir.

Yerel basının ve özellikle internet gazeteciliğin zorluklarının tamamını hissederek ve yaşayarak ayakta kalmak için direnen osmanlıhaber.com altı yıllık geçmişinde kimseden yana olmayarak objektif ve doğru haberin nasıl yapılacağını göstermiştir. Haberciliğin magazin ve şantaj olmaması gerektiğini, basının hem basın için, hem de millet için olduğunu savunmuştur. İmtiyaz Sahibi ve Genel yayın Yönetmeni Sayın Osman GİRGİN şunları söyledi:

Eğitimci-Yazar Osman GİRGİN

osmanlıhaber.com altı yaşını doldurup yedinci yaşına girdi. İnşallah daha nice yıllarda bu konuşmaları yapacağız. Özellikle şunu açık ve net söylemeliyim ki, osmanlıhaber.com olarak hiç kimseden ne para aldık ne de emir. Hiç kimsenin ekmeğini de yemedik kılıcını da sallamadık. Yalan haber de yapmadık, insanların açıklarını da araştırmadık. Çünkü basın milletin aydınlanması ve bilinçlenmesi için çalışmalıdır. Hiçbir zaman fikrin zamparalığını ve fahişeliğini yapmamalıdır. Zaman, bizim ne kadar haklı olduğumuzu gösterecektir. Tüm okurlarıma sağlık mutluluk ve başarılar diliyorum. Allah nasip ettiği müddetçe beraber olacağımızın müjdesini veriyorum.

osmanlıhaber.com_-300x225

osmanlıhaber.com ailesi olarak güçlünün değil, haklının yanında olmaya bu görüşte yayın yapmaya devam edeceğiz. Allah yar ve yardımcımız olsun.

osmanlıhaber.com

 


Etiketler:

habere yorum yapın

Yorumlar kapalı.