haber oku

osmanlıhaber.com “TÜRK OTAĞI’NDA”

admin ~ 10 Temmuz 2020 ~ Genel, Manşetler, Resim Galerisi, Yazarlar

osmanlıhaber.com dokuzuncu yılında yeni binası “TÜRK OTAĞI’NA taşında. Genel merkez olarak tasarlanan yerinde gerçekçi, milli ve manevi konuları anlatmaya devam edecek.

Kurulduğu günden bu yana Nazilli’den yayın yapan osmanlıhaber.com haber ajansı bundan böyle “TÜRK OTAĞI’NDAN yayın hayatına devam edecek. “TÜRK OTAĞI” “ÖTÜKEN ÇİFTLİĞİ’NDE, “ÖTÜKEN ÇİFTLİĞİ” Güzelköy/NAZİLLİ’DEDİR.

Yerel basının ve özellikle internet gazeteciliğin zorluklarının tamamını hissederek ve yaşayarak ayakta kalmak için direnen osmanlıhaber.com sekiz yıllık geçmişinde kimseden yana olmayarak objektif ve doğru haberin nasıl yapılacağını göstermiştir. Haberciliğin magazin ve şantaj olmaması gerektiğini, basının hem basın için, hem de millet için olduğunu savunmuştur. İmtiyaz Sahibi ve Genel yayın Yönetmeni Sayın Osman GİRGİN şunları söyledi:

Genel merkezimizi taşımamız nedeniyle bir kere daha sizlere haber ajansımızdan sevgi ve saygılarımızı sunuyoruz. osmanlıhaber.com dokuz yaşındadır. Dokuz yıldan bu yana var olmaya çalışıyoruz. İnşallah daha nice yıllarda bu konuşmaları yapacağız. Özellikle şunu açık ve net söylemeliyim ki, osmanlıhaber.com olarak hiç kimseden ne para aldık ne de emir. Hiç kimsenin ekmeğini de yemedik kılıcını da sallamadık. Yalan haber de yapmadık, insanların açıklarını da araştırmadık. Çünkü basın milletin aydınlanması ve bilinçlenmesi için çalışmalıdır. Hiçbir zaman fikrin zamparalığını ve fahişeliğini yapmamalıdır. Zaman, bizim ne kadar haklı olduğumuzu gösterecektir. Tüm okurlarıma sağlık mutluluk ve başarılar diliyorum. Allah nasip ettiği müddetçe beraber olacağımızın müjdesini veriyorum.

osmanlıhaber.com ailesi olarak güçlünün değil, haklının yanında olmaya, bu görüşte yayın yapmaya devam edeceğiz. Allah yar ve yardımcımız olsun. Allah’a emanet olunuz!

osmanlıhaber.com


Etiketler:

habere yorum yapın

Yorumlar kapalı.