haber oku

OYUN OYNAYALIM MI?

admin ~ 14 Aralık 2013 ~ Genel, Manşetler, Resim Galerisi

DSCF0817

Nazilli Belediyesi Tiyatro Topluğu tarafından hazırlanan “OYUN OYNAYALIM MI? Adlı çocuk oyunu izleyicilerden tam not aldı.

Nazilli Belediyesi Tiyatro Topluluğu tarafından sahnelenen Sayın Mukaddes Yüksel’in yazıp yönettiği “Oyun Oynayalım mı? Adlı (9-12yaş arası)eğitici ve öğretici oyun 14.12.2013 Cumartesi günü saat 14.00 de Nazilli belediye Tiyatro Salonunda sahnelendi.

Oyun Nazilli Belediye Başkanı’nın dışarıda olması nedeniyle Nazilli Belediye Başkan Yardımcısı Sayın Haluk ÖZTÜRK başta olmak üzere izleyenler tarafından ilgiyle karşılandı. Çocukların (6-12) hınca hınç doldurduğu salonda ayakta kalanların bile sessizce izlemesi oyuncu arkadaşların oyunculuk başarısının yanında Yazan ve Yöneten Sayın Mukaddes YÜKSEL’İN ne kadar profesörce yazıp yönettiğinin kanıtıydı.

Oyunun sonunda çiçek ve hediyelerini sunan Belediye Başkan Yardımcısı Haluk ÖZTÜRK Belediye Başkanının selam ve takdirlerinin yanında hoca ve oyuncularını teker teker kutladı.

Nazilli Belediyesinin sunduğu bu eğitici ve bilgilendirici oyun birçok çocuğun hafızasında yer edecek ve ömür boyu bu doğru bilgileri kullanarak iyi birey olarak vatan ve milletine faydalı olacağı kesindir.

osmanlıhaber.com ailesi olarak başta Nazilli Belediyesi olmak üzere Sayın Mukaddes YÜKSEL’E ve tüm oyuncu arkadaşlara teşekkür eder başarılarının devamını dileriz. Daha nice oyunlarda birlikte olmak istediğimizi ilan ederiz.

osmanlıhaber.com


Etiketler:

habere yorum yapın

Yorum yapın: