haber oku

OYUNUZU TALİBİM!

admin ~ 08 Mart 2014 ~ Genel, Manşetler

DSCF0990

OYUNUZU TALİBİM

Mahallî seçimlerin yaklaşmasıyla muhtarlık yarışları da kendini iyiden iyiye hissettirmeye başladı. Nazilli Altıntaş Mahallesi muhtar adaylarından Sayın Şükrü USTAOĞLU Altıntaş Mahallesi’ndeki seçmenlerine şöyle seslendi:

OYUNUZU TALİBİM!

 

Başarılı muhtarlarımızdan Nazilli Altıntaş Mahallesi Muhtarı Sayın Şükrü USTAOĞLU 30 Mart 2014 Mahalli seçimlerinde hizmet verdiği Altıntaş Mahallesi’nden yine aday olduğunu söyledi. Ziyaretine gittiğimiz muhtarımız Sayın Şükrü USTAOĞLU’NUN aza listesinde şu değerli isimler bulunmaktadır:

-Mehmet Bingül

-Emin Hakan Bilgen

-Ahmet Ertemiz

-İbrahim Çobanoğlu

-Kadir Bayoğlu

-Behçet Duran

-İbrahim Şenol

-Muhammet Güngör

Altıntaş Mahallesi Muhtarı Sayın Şükrü USTAOĞLU bizler şunları söyledi:

-Bizim Mahallemiz çarşının ve Nazilli’mizin merkezinde bir mahalledir.  Nazilli’nin en güzel, en kültürlü, en hareketli ve en bilinçli insanlarının oturduğu mahallelerden biridir. Ben bu mahallemin insanlarına hizmet etmekten gurur duyuyorum. Yirmi dört saat onların emrindeyim. Onların dert ve sıkıntılarına derman, sevinç ve mutluluklarında yanlarında olmak benim en büyük isteğimdir. Önümüzdeki dönemde de mahalleme daha güzel hizmet etmek için tekrar adayım. Şimdiden mahallemin bütün seçmenlerini ayırmadan (oyunu bana vermeyenlere de dâhil) teşekkür ediyorum.  Seçmenlerim kendilerine layık olanı seçeceklerdir.

Osmanlıhaber.com

 


Etiketler:

habere yorum yapın

Yorum yapın: