haber oku

ÖZEL HATEM’DEN BAŞKANA ZİYARET!

admin ~ 07 Ağustos 2014 ~ Genel, Manşetler

DSC_9810

Özel HATEM Yönetici ve Müdürleri Alıcık’ı ziyaret etti

Nazilli Özel Hatem Anadolu Sağlık Meslek Lisesi, Yönetici ve Müdürleri  Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık’ı makamında ziyaret etti.

Nazilli Özel Hatem Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Yöneticisi Ozan Karagöz, Okul Müdürü Ramazan Açıkkol, Okul öğretmenlerinden Hülya Oktay, Gamze Arslan ve Okulun Halkla İlişkiler yetkilisi Figen Karıncalı Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık’ı makamında ziyaret etti. Nezaket ziyaretinde bulunan heyet Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık’a Nazilli Özel Hatem Anadolu Sağlık Meslek Lisesine verdiği desteklerden dolayı teşekkür etti.

Nazilli’de 2013-2014 eğitim öğretim yılında faaliyete geçen okulda, donanımlı sınıfların ve kaliteli eğitim kadrosunun bulunduğunu ifade eden Okul Müdürü Ramazan Açıkkol; “nitelikli, aranılan, milli ve evrensel değerleri benimsemiş, yüreği insan sevgisiyle dolu topluma sağlık hizmeti sunmanın heyecanını duyacak Hemşire ve Acil Tıp Teknisyeni yetiştirmek için ilk adımı atmamızın üzerinden 1 yıl geçti. Gördük ki Nazilli’mizin böyle bir okula ihtiyacı varmış. Öğrencilerimiz 4 yıllık kaliteli eğitimin ardından mezun olacaklar ve sağlık ordusunda hak ettikleri yerlerde görev alacaklardır” dedi.

Nazilli halkının göstermiş olduğu yoğun ilgi ve alakadan dolayı bir sağlıkçı ve eğitmen olarak kendisinin de çok memnun olduğunu ifade eden Başkan Alıcık, “Anadolu sağlık meslek lisesinden mezun olup kısa sürede meslek sahibi olacak olan tüm öğrencilerimizi kutluyorum. Nazilli de gerçekten eğitim alanında önemli adımlar atılmaya devam ediyor. Nazilli Özel Hatem Anadolu Sağlık Meslek Lisesi bu adımları atan okullardan biri olmuştur. Verdiğiniz eğitim hizmetinden dolayı sizleri kutluyorum. Başarılarınızın devamını diliyorum. Nazilli Belediyesi olarak bu güne kadar tüm okullarımıza ve eğitim kurumlarımıza desteklerimiz devam etti. Bundan sonrada bu destek ve yardımlarımız sürecek” ifadelerini kullandı.

osmanlıhaber.com


Etiketler:

habere yorum yapın

Yorum yapın: