haber oku

ŞAMPİYONLUK YEMİNİ!

admin ~ 06 Haziran 2013 ~ Genel, Manşetler

yildizgucuspor (11)

Yıldızgücüspor şampiyonluk yemini etti

Türkiye’de en iyi 4 takım arasına giren Yıldızgücüspor, Sakarya’da yapılacak finaller için şampiyonluk yemini etti.

2012-2013 sezonu Türkiye Şampiyonası 2. kademe de rakiplerini yenen Nazilli Yıldızgücüspor U19 futbol takımı yarı finale kaldı. Türkiye’de en iyi 4 takım arasına giren Yıldızgücüspor, Sakarya’da yapılacak finaller için şampiyonluk yemini etti.

Yarı finale kalan Nazilli Yıldızgücüspor U 19 Futbol takımı son antrenman öncesinde Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık’ı makamında ziyaret etti. Ziyaret sırasında Türkiye’de u 19 lar liginde 1. Gruptan Muğla’da,2.grupta Manisa’da şampiyon olarak Türkiye’de ilk 4 takım arasında kaldıkları için takımı kutlayan Başkan Alıcık; “Nazilli’nin geleceği olan sizlere güveniyoruz. Geleceğin Nazilli Belediyespor’u olmanız için hiçbir engel yok. Şuan Türkiye’nin en iyi 4 takımı arasına girdiniz. Bu gerçekten büyük bir başarı. Ama ben sizlerden şampiyonluk bekliyorum. İnşallah bir aksilik olmazsa sizleri de desteklemeye Sakarya’ya gelmeye çalışacağım” dedi.

Başkan Alıcık ziyarete gelen Yıldızgücüspor U 19 Futbol takımının son antrenmanlarına katılarak çalışmalarını izleyeceğini söyledi. Nazilli Belediyesi ve Yıldızspor Kulüp Başkanı Haluk Alıcık makamdaki ziyaretin sonunda “Bizlere bu mutluluğu yaşatan siz değerli sporcularımız ve değerli hocalarımız Hüseyin Yıldırım ile yeğeni Rıdvan Yıldırım’a çok teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Esat Ergüler Tesislerinde Antrenör Hüseyin Yıldırım yönetiminde son idmanlarını yapan Yıldızgücüspor’u izleyen Belediye ve Yıldızgücüspor Kulüp Başkanı Haluk Alıcık ile ASKF Başkanı Mehmet Kıvanç ve yöneticiler idmana iki tepsi baklava getirerek futbolculara ikram etti.

Yıldızgücünün kupayla beraber Nazilli’ye döneceğini inandığını söyleyen ASKF Başkanı Mehmet Kıvanç “Ben bu heyecanı, bu şevki sizlerde görüyorum ve en büyük destekçiniz sayın belediye başkanım Haluk Alıcık sizlere her türlü desteği veriyor, imkanı sağlıyor. Sizlerde buna karşılık mahçup etmiyorsunuz. İnşallah bu 4 takım arasından da şampiyon olarak kupayla beraber Nazilli’ye döneceksiniz. Ben buna inanıyor ve bu güne dek yaşattığınız güzellikler için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi.


Etiketler:

habere yorum yapın

Yorum yapın: