haber oku

ŞEHİD AİLELERİ DERNEĞİNE ZİYARET!

admin ~ 15 Mart 2013 ~ Genel, Manşetler, Resim Galerisi

sehitaileleridernegi (2)

Alıcık, Şehit Aileleri Derneğini ziyaret etti

Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, Şehitler haftası nedeni ile Şehit Aileleri Derneğini ziyaret etti.

Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, Şehitler haftası nedeni ile Şehit Aileleri Derneğine ziyarette bulundu. Derneğin ziyaretine Başkan Alıcık ile birlikte Milliyetçi Hareket Partisi Nazilli İlçe Başkanı K.Engin Özcan ve Yönetim Kurulu Üyeleri MHP Kadın kolları Başkanı Seval Koşar ve kadın kolları üyeleri de eşlik etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Şehit Aileleri Derneği Nazilli Şube Başkanı Jale keskin, öncelikle Belediye Başkanı Haluk Alıcık’a anlam olarak ve maneviyatta kendileri için çok anlam ifade eden şehitler haftasında yalnız bırakılmadıkları için çok mutlu olduklarını belirterek MHP İlçe yönetim ve kadın kollarına teşekkür etti.

Belediye Başkanı Haluk Alıcık; “Belediye Başkanı seçildiğimden bu güne kadar her konuda Şehit Ailelerinin yanında oldum. Şehit aileleri bizlere emanettir. Sizlere destek olmayı her zaman kendimize görev biliyoruz. Hangi konu olursa olsun kapımız sonuna kadar sizlere açık Belediye ve şahsım olarak bundan sonrada yanınızda olmaya devam edeceğiz” dedi.

İlçe Başkanı Özcan ise “Bizler Türk Milliyetçileri olarak kurtuluş Savaşından bugüne kadar Şehitlerimize, Gazilerimize ve Şehit yakınlarımıza nasıl sahip çıktıysak bundan sonrada bu toprak için, bu Bayrak için Şehit düşen Mehmetçiklere, Gazilerimize ve Şehit yakınlarına sahip çıkmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.


Etiketler:

habere yorum yapın

Yorum yapın: