haber oku

ŞEHİDLER İÇİN KURAN-I KERİM OKUNDU!

admin ~ 19 Ağustos 2015 ~ Genel, Manşetler

 

şehidler anıldı

Nazilli Ülkü Ocakları Nazilli Belediye Meydanında şehidler için Kuran-ı Kerim okutup dua etti.

Nazilli Ülkü Ocakları özellikle 1980 döneminden önce komünistler tarafından şehid edilen Nazillili Ülkücü ağabeyleri, seksen sonrasındaki şehidler ve memleketimizin bu zor günüde şehid düşen asker, polis ve sivil vatandaşlarımız için 19.08.2015 Çarşamba günü saat 20.30 da Nazilli Belediye Meydanında Kuran-ı Kerim okuyup dua ettiler. Program esnasında kar helvası dağıtıldı.

şehidler anıldı 1

Programa Nazilli belediye Başkanı Sayın Haluk Alıcık, Nazilli MHP. İlçe Başkanı Sayın Kürşat Engin Özcan, Aydın İl Ocak Başkanı Sayın Mustafa Karaca, Nazilli Türk Eğitim Sen Başkanı Sayın Olgun Ergün, Nazilli Türk Ocağı Başkanı Sayın Ahmet Çekim ve kalabalık dava mensupları katıldı.

Yapılan etkinlikle ilgili açıklama yapan Nazilli Ülkü Ocakları Başkanı Sayın Şükrü Irgat:

-Memleketimizin içerinde bulunduğu durum malumdur. Öncelikle bugünkü şehidlerimize Allah’tan rahmet diliyorum. Yakınları başta olmak üzere hepimizin başı sağ olsun.

Biz önceden planladığımız bu programı seksen öncesinde şehid düşen Nazillili şehidlerimiz Mustafa Ali Akın, Özcan Çavuşoğlu ve İsa Oduncu’nun ölüm yıldönümü ve bütün şehidler için hazırlamıştık. Fakat memleketimizdeki hunharca düzenlenen olaylarda şehid olan şehidlerimize de Allah’tan rahmet diliyoruz. Vatanın ve milletin bekçileri olarak bizler vatan için gereken her şeyi yapacağımızı dost düşman herkesin bilmesini isteriz.

Bizde osmanlıhaber.com olarak Vatan, millet ve dava şehidlerine Allah’tan rahmet diliyoruz. Şehidlerin bir an önce durmasını diliyoruz.

osmanlıhaber.com


Etiketler:

habere yorum yapın

Yorumlar kapalı.