haber oku

“SENDEN KALAN BİR ANI BU”

~ 28 Mart 2014 ~ Genel, Manşetler, Resim Galerisi

DSC_0170

 

“Senden Kalan Bir Anı Bu” Sahnelendi

Nazilli Belediyesi Tiyatro topluluğunun sahnelediği  “Senden kalan bir anı bu” isimli şiir ve müzik gecesi izleyenleri mest etti.

Nazilli Belediyesi Tiyatro topluluğunun sahnelediği  “Senden kalan bir anı bu” isimli şiir ve müzik gecesi Nazilli Belediyesi Mehmet Yüzügüler Kültür Merkezi tiyatro salonunda yapıldı. Nazilli Belediyesinin kültür etkinlikleri kapsamında  27 Mart Dünya Tiyatrolar Günü dolayısıyla düzenlenen etkinlikte sahnelenen “Senden kalan bir anı bu” isimli şiir ve müzik gecesi izleyenlere keyifli anlar yaşattı. Değişik bir kompozisyonla hazırlanan sahne düzeni ile nezih, neşeli ve huşu içinde gecen gecede  davetliler şiir ve müziğe doydu.

Oyunun yönetmenliğini yapan Nazilli Belediyesi Tiyatro topluluğu eğitmeni Mukaddes Yüksel Nazilli Belediyesi’ne kültür ve sanata önem vermesinden dolayı teşekkür etti. Oyun sonunda Nazilli Belediyesi Kültür ve Sosyal işler Müdürü Fatih Demir topluluğun hazırlamış olduğu şiir ve müzik gecesi için tüm oyuncular ile Tiyatro topluluğu eğitmeni Mukaddes Yüksel’e teşekkür ederek çiçek takdim etti.

osmanlıhaber.com

 


Etiketler:

habere yorum yapın

Yorum yapın: