haber oku

ŞİDDETE HAYIR!

admin ~ 06 Nisan 2014 ~ Genel, Manşetler, Resim Galerisi

DSCF1067

ŞİDDETE HAYIR!

Nazilli Türk Eğitim Sen Başkanı Sayın Olgun Ergün 06.04.2014 Pazar günü Türk Eğitim Nazilli Şubesi’nde bir toplantı yaptı. Toplantıda:

Nazilli Belediye Meydanı’nda 05.04.2014 Cumartesi günü sendikamıza üye bir öğretmen arkadaşımıza öğrenci velisi tarafından şiddet uygulanmıştır. Biz şiddetin her türlüsüne karşıyız. Kamu memurlarına uygulanan şiddetin en kısa zamanda son bulmasını ve bu konudaki suçluların cezalandırılmasını istiyoruz. Bunun için 09.04.2014 Çarşamba günü tüm sendikalarla birlikte Nazilli Belediye Meydanı’nda saat 18.30 da “Öğretmene Şiddete Hayır” protestosu düzenleyeceğiz. Bu protestoya bütün öğretmen arkadaşlarımızı ve duyarlı vatandaşlarımızı davet ediyoruz. Biz bütün öğretmen arkadaşlarımızın yanındayız. Umarım bir daha böyle bir elim olay meydana gelmez. Mağdur arkadaşıma bütün sendikam adına geçmiş olsun der, bu tür saldırıların bizi yıldıramayacağını belirtmek isterim.

Bizde osmanlıhaber.com ailesi olarak eğitim camiasının böyle olaylarla gündeme gelmemesini diler, öğretmenimize geçmiş olsun dileklerimizi bildiririz.

Alperen GİRGİN

osmanlıhaber.com

 


Etiketler:

habere yorum yapın

Yorum yapın: