haber oku

SİHİRLİ PARMAKLAR RESİM SERGİSİ!

admin ~ 28 Mayıs 2014 ~ Genel, Manşetler

DSC_0037

Nazlıkız Anaokulu resim sergisi

Nazlıkız Anaokulunda okuyan öğrencilerin bir yıl boyunca hazırladıkları resim ve el işi çalışmaları Sihirli Parmaklar Resim Sergisi ismiyle Nazlıkız Anaokulunda sergilendi.

 

Nazlıkız Anaokulu 3-4 ve 5 yaş çocukların bir yıl boyunca öğretmenlerinin gözetiminde hazırlamış olduğu suluboya, kuru boya ve el işi çalışmaların sergilendiği resim sergisinin açılışına; Nazilli Belediye Başkan Vekili Deniz Depboylu Nazilli Milli Eğitim Müdürü Faruk Ercan, Milli Eğitim Şube Müdürü Sezai Selçuk, Nazlıkız Anaokulu Müdürü Fatma Aydın, Anaokulu öğretmenleri, öğrenciler ve öğrenci velileri katıldı.

DSC_9997

Minik öğrencilerin hazırlamış oldukları birbirinden güzel resim ve çalışmalar sergiye katılanların beğenisini toplarken, öğrencilerin çalışmaları takdirle karşılandı. Nazilli Belediye Başkan vekili Deniz Depboylu resim sergisini ve öğrencileri çalışmalarını çok beğendiğini ifade ederek, çocukların bu yaşlarda el becerilerini geliştirecek bu tur aktivitelerin çok önemli olduğunu, söyledi Depboylu, Okul öncesi eğitimin çocukların bedensel,  zihinsel ve ruhsal gelişimine katkı sağladığına dikkat çekerek, “Bugünün çocukları yarınımızın büyükleridir onların eğitimi konusunda hepimiz duyarlı ve dikkatli olmalıyız. Onların Okul öncesi eğitimden faydalanmasını sağlamalı, gelişimlerine zorunlu eğitimden önce de önem vermeliyiz. Burada minik öğrencilerimiz çok güzel çalışmalar yapmış onları bu çalışmalarından dolayı kutluyor, özveri ile çalışan öğretmen arkadaşlarıma teşekkür ediyorum”dedi.

DSC_0051

Nazlıkız Anaokulu Ziyaretçi Defterine sergi ve Nazlıkız Anaokulu hakkında düşüncelerini yazan Depboylu Anaokulu öğrenci ve öğretmenleri ile hatıra fotoğrafı çektirdi

osmanlıhaber.com


Etiketler:

habere yorum yapın

Yorum yapın: