haber oku

TAHİR DÜZGÜN: KAPANIN ELİNDE KALIYOR!

admin ~ 06 Şubat 2015 ~ Genel, Manşetler, Resim Galerisi

DSCF1573

TAHİR DÜZGÜN: KAPANIN ELİNDE KALIYOR!

Nazilli’nin en köklü ve tanınmış mağazalarından DÜZGÜNLER GİYİM son yılların en büyük indirimini gerçekleştirmektedir.

Nazilli Uzun Çarşı’da hizmet vermekte olan DÜZGÜNLER GİYİM tarihinin en büyük indirimi ile müşterilerine hizmet etmeye başladı. Ziyarette bulunduğum DÜZGÜNLER GİYİM kurucusu ve sahiplerinden TAHİR DÜZGÜN şunları söyledi:

DSCF1574

Ben Uzun Çarşı’ya bin dokuz yüz altmış bir yılında girdim. Aslına bakarsanız bin dokuz yüz elli iki yılından bu yana esnafım. Altmış üç yıllık esnaf ve elli dört yıllık Uzun Çarşılı olarak Nazilli böyle bir indirim görmedi. Bu indirim değil resmen halka hizmettir. Nedenine gelince kendi mülkiyetim olan mağazamı beyaz eşya satacak olanlara kiraladım. Kısacası işi bırakıyorum.

DSCF1571

Ben ömrüm boyunca Uzun Çarşı’da ticaret yaptım ve bütün servetimi burada kazandım. Şimdi de para kazandığım Uzun Çarşı’ya dolayısıyla Nazilli halkına % 60 İNDİRİM yaparak hizmet etmek istiyorum.

Mağazamızdaki %60 İNDİRİM gerçek bir indirimdir. Hiç kimseye aldatmaya, yanıltmaya yönelik değildir. Zaten Nazillili hemşerilerim beni çok iyi tanırlar. Bizim yalanla dolanla işimiz olmaz. Olmasın da!

DSCF1576

Özellikle yazın düğün yapacak olanlar bile şimdiden ihtiyaçlarını alsınlar ki bu fiyatı bir daha bulamazlar. Nazilli’nin en kaliteli erkek ve bayan giyimi bizde bulunmaktadır. Zaten başta SARAR olmak üzere birçok firmanın bayisiydik. Düğüncülerimizin bütün ihtiyaçları şuanda mevcuttur. Fakat bir an önce gelmeleri gerekmektedir çünkü mallarımız kapanın elinde kalıyor. Bu fırsatı değerlendirmeniz menfaatiniz icabıdır.

Mağazamızı tanımayanlara derim ki: Uzun Çarşı Tuğba Kuruyemiş karşısı N:75 DÜZGÜNLER GİYİME GELİN KARLI ÇIKIN!

DSCF1578

Bizde osmanlıhaber.com olarak Nazillilerimize hizmet için, onlara yardımcı olmak için gittik gördük ve hesaplı olduğunu kanaat getirdik ki duyurmaya çalışıyoruz.

osmanlıhaber.com


Etiketler:

habere yorum yapın

Yorum yapın: