haber oku

TEMİZLİK MEDENİYETTİR!

admin ~ 08 Ağustos 2012 ~ Genel, Manşetler, Resim Galerisi

yollaryikaniyor-site (1)

 

Nazilli Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü ve Nazilli Belediyesi Temizlik İşleri ekiplerinin koordineli olarak yaptıkları çalışmayla Nazilli’deki Sokak ve caddeler deterjanlı su ile yıkanarak temizleniyor.

Pilot olarak mahalle ve semtlerde kurulan Pazar yerlerinin deterjanla yıkanarak temizlik çalışmaları başlatıldı. İlerleyen günlerde şehrin sokak ve caddelerinde daha sıhhî bir ortam sağlanması için deterjanla yıkanacak.

Nazilli  Belediye Başkanı Haluk Alıcık vatandaşların daha sağlıklı bir mekânda yaşamaları için cadde ve sokaklarda yıkama çalışmalarını yaptıklarını belirtti. Tüm sokak ve caddelerin temizlik  çalışmalarının aralıksız sürdüğü ve temizlik konusunda son derece titiz davrandıklarını ifade eden Alıcık, “Sıcakların da artmasıyla yol ve kaldırımlarda oluşan tozlardan dolayı esnafın ve halkın mağdur olmaması için sokak cadde ve hemzemin geçitlerini deterjanlı suyla yıkıyoruz. Ayrıca, pazaryerlerinde esnafın pazarı boşaltmasının hemen ardından yerler makinelerle temizlenip kokuyu da önlemek için deterjanlı su ile yıkanıyor. Bu çalışmalarımız yoğun ve aralıksız olarak sürecektir”  diye konuştu.

osmanlıhaber.com


Etiketler:

habere yorum yapın

Yorum yapın: