haber oku

TEŞEKKÜR ZİYARETİ

admin ~ 14 Ocak 2015 ~ Genel, Manşetler

DSC_6244

Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık’a teşekkür ettiler

Mehmet Sofuoğlu İmam Hatip Ortaokulu Okul Aile Birliği Başkanı Aslı Kılıç ile Okul Müdürü Burhannettin Yalçın Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık’a teşekkür ziyaretinde bulundu.

İnşaatı tamamlanarak 2014-2015 Eğitim ve öğretim yılına yetiştirilen Mehmet Sofuoğlu İmam Hatip Ortaokulu’nun çevre düzenlemesi ve bahçe düzenleme çalışmalarını yapan Nazilli Belediyesine teşekkür etmek amacı ile Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık’a Okul Müdürü Burhannettin Yalçın, Okul Aile Birliği Başkanı Aslı Kılıç ile Okul Aile Birliği Yönetimi teşekkür ziyaretinde bulundu. Makamdaki ziyarette Okul Müdürü Burhannettin Yalçın, Okul Aile Birliği Başkanı Aslı Kılıç ile Okul Aile Birliği Yönetimi 32 derslikten oluşan okulun bahçe ve çevre düzenlemesini yapan Nazilli Belediyesine ve verdiği desteklerden dolayı Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık’a teşekkür ettiler.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Haluk Alıcık, Belediye Başkanlığı görevine geldiği 2009 yılından bu yana Nazilli merkezde ve köylerinde pek çok okula imkânlar dâhilinde Nazilli Belediyesi olarak ihtiyaçlarını giderip eksiklerini tamamlaya gayret gösterdiğini ifade ederek, “Belediye olarak bu güne kadar tüm okullarımızda çalışmalarımız oldu. Gerek okulun iç mekânında gerekse çevre düzenleme çalışmalarında ve bazen de okulların malzeme eksiklerini giderdik. Bundan sonra da okullarımıza imkanlar dahilinde yardımlarımız ve desteklerimiz devam edecektir” dedi.

osmanlıhaber.com


Etiketler:

habere yorum yapın

Yorum yapın: