haber oku

TEŞEKKÜRLER HALUK ALICIK!

admin ~ 27 Temmuz 2012 ~ Genel, Manşetler, Resim Galerisi

emeklilersendikasi (1)

Tüm Emekliler Sendikası Teşekkür Etti

Tüm Emekliler Sendikası Nazilli Şube Başkanı Hüseyin Taş ve yönetim kurulu üyeleri, Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık ‘a teşekkür etti

Tüm Emekliler Sendikası Nazilli Şube Başkanı Hüseyin Taş, Yönetim Kurulu üyeleri, Nuri Dereli,  Leyla Çamurlu, Bircan Kaya, Hatice Çiftçi ve Fahrettin Şenerkal geçtiğimiz günlerde Başkan Alıcık’ı ziyaret etmiş ziyaretleri sırasında Sendika Binalarının bakım çalışmaları için destek istemişlerdi. Başkan Alıcık Sendika’nın isteğine ilgisiz kalmayarak verdiği yardım sözünü gerçekleştirdi.

Alıcık’a teşekkür etmek amacıyla makamında ziyaret eden Tüm Emekliler Sendikası Nazilli Şube Başkanı Hüseyin Taş ve yönetim kurulu üyeleri  “Belediye Başkanımız her ihtiyacımız olduğunda bizim yanımızda olarak desteklerini verdi vermeye de devam ediyor. Bize verdiği desteklerden dolayı yönetim kurulundaki arkadaşlarımızla birlikte kendisine teşekkür ziyaretinde bulunduk” dedi.

Ziyaretlerinden çok memnun olduğunu belirten Haluk Alıcık Nazillide yaşayan her kesin, her konuda derdine deva olmak için ve Nazilli’ye hizmet için çalıştığını ifade etti. Sendikanın herhangi bir ihtiyacının ve dernekle ilgili sorunların giderilmesinde yardımcı olmaya devam edeceğini belirtti.


Etiketler:

habere yorum yapın

Yorum yapın: