haber oku

TEŞEKKÜRLER ÖZLEM ÇERÇİOĞLU!

admin ~ 16 Haziran 2013 ~ Genel, Manşetler, Resim Galerisi

DSCI0018

Üniversite yerleştirme sınavlarının yapıldığı il merkezlerinin biri olan Aydın Belediye Başkanı Sayın özlem ÇERÇİOĞLU’NA teşekkür ediyoruz.

Üniversite sınavlarının yapıldığı okul önleri her zaman ana-baba günü olmuştur. Özellikle öğrencilerin sınava girişinden sonra “hadi buradan ayrılın gürültü yapmayın” emrinden sonra veliler çil yavrusu gibi gidecek yer ararlar. Sabahki telaşları, ihtiyaçlarını giderme rahat nefes alamamaları cabası.

Aydın’da yukarıda yazdıklarımızın hiçbiri olmuyor. Aydın Belediye Başkanı Sayın Özlem ÇERÇİOĞLU bunların hepsini düşünmüş. Sınava gelenlerin hepsini misafir kabul edip onların dinlenmelerini, çaylarını, sularını ve gölgelenmeleri için çadırları ve ihtiyaç gidermek için tuvaletlerini hazırlamış. Gelenler önce oturup çaylarını içip imtihan saatlerini beklerken güneşin yönüne göre yeni çadırlarda ekleniyor.

Tabii sınav saati başladıktan sonra veliler beklerken heyecandan veya sıcaktan sağlıklarının bozulduklarını hissedenler için sağlık personeli de görevlendirmiş. Devamlı tansiyon ölçüp kontrol ediyorlar. Eee bundan iyisi Şam’da kayısı!

Teşekkürler Özlem ÇERÇİOĞLU! Ne diyelim inşallah önce insan diyen bütün belediyelerin başına.

osmanlıhaber.com


Etiketler:

habere yorum yapın

Yorum yapın: