haber oku

TRANSFERE HIZLI GİRDİ!

admin ~ 21 Aralık 2012 ~ Genel, Manşetler

nazilli-belediyespor-ic-transfere-hizli-basladi-p3-aid,3867

Nazilli Belediyespor 3 futbolcu ile sözleşme yeniledi

SPOR TOTO 2. Lig Kırmızı Grup’ta mücadele eden Nazilli Belediyespor, iç transferde 3 futbolcusuyla sözleşmesini yeniledi.

SPOR TOTO 2. Lig Kırmızı Grup’ta mücadele eden Nazilli Belediyespor, 3 futbolcusuyla sözleşme yeniledi. Nazilli Belediye Başkanı Haluk ALICIK’ın makamında yapılan imza törenine Aydın eski Milletvekillerinden Mehmet YÜZÜGÜLER ve Kaymakam Mehmet OKUR Nazilli Belediyespor Kulüp Başkanı Hilmi VOLAKA ve Yönetim Kurulu üyeleri katıldı. Törende kaleci Kurtuluş YURT ve kanat oyuncusu Aykut YENEN ile 2, sol bek oyuncusu Erhan ŞAHİN ile de 3 yıllık sözleşme imzalandı. İmza töreninden sonra konuşan sporcular, siyah-beyazlı formayla Bank Asya ve Süper Lig’de oynamak istediklerini ifade ettiler.

Nazilli Belediyespor Kulüp Başkanı Dr. Hilmi VOLAKA, kulüp olarak istikrarı hedeflediklerini belirtti. Aynı düşünceyi siyah-beyazlı formayı giyen futbolcuların da benimsediğini söyleyen Hilmi VOLAKA, “İstikrarı sürdürme çabası ile birlik ve beraberliğimiz daha da perçinleniyor. Başarının böyle geleceğine inanıyorduk ve şampiyon kadroyu bozmamaya özen göstererek yola devam ettik. Takıma ve bizlere inanan arkadaşlarımız sözleşmelerini uzatarak bizlere olan güvenlerini bir kez daha gösterdiler” dedi.

İç transfer çalışmalarının devam edeceğini belirten Hilmi VOLAKA, “Mukavelesi devam eden ve kendileriyle çalışmak istediğimiz sporcularımızla sözleşmelerimizi yenileyeceğiz. Hiçbir oyuncumuzla sorunumuz yok. Hepsinden memnunuz. Sezon başı kiralık olarak Refahiye spor’da oynamasına izin verdiğimiz futbolcumuz Fatih ÜGE, kulübü ile sözleşmesini fesih ederek takımımıza geri döndü. O bizim çocuğumuz gibidir. Kendisi ile sözleşmemiz devam ediyor. O’nu tekrar kadromuzda görmekten dolayı mutluyuz” şeklinde konuştu. Takımdan kaleci Erhan KIRCI dışında hiçbir oyuncunun ayrılmadığı ifade eden VOLAKA, “15 gün izin alarak takımdan ayrılan Hakan SOYLU henüz sorunlarını çözemediğini dile getirdi. Biz ona bir ek 15 gün daha verdik” dedi. İç transferde sözleşme yenileyen Kurtuluş YURT, Aykut YENEN ve Erhan ŞAHİN ise, futbol yaşantılarını Nazilli Belediye spor’da sürdürmekten dolayı memnuniyetlerini getirdiler. Başarılı sporcular, siyah-beyazlı formayla Bank Asya ve Süper Lig’de oynamak istediklerini söylediler.

İmza töreninde Nazilli Belediye Başkanı ve Belediye spor Onursal Başkanı Haluk Alıcık oyunculara başarılarının devamını diledi. ALICIK “ Bu 3 kardeşimizin Nazilli Belediye Spor için göstermiş oldukları performanslarını daha üst seviyelere taşıyacaklarına eminim. Biz Nazilli sevdalısı olarak sporun her türünü destekliyoruz. Nazilli’ye sporun güzelliklerini yaşatacak sporcuların varlığı ve onları desteklememiz çok önemli. Nazilli’mizde yetişen ve Nazilli’yi ön plana çıkaran sporcu kardeşlerimize ben kendi adıma çok teşekkür ediyorum. Bu gün burada bu üç başarılı sporcumuzun sözleşmelerini yenilemekten çok mutlu olduk. Kendilerinin daha bir çok başarıların altına imzalarını atmalarını dilerim” dedi.


Etiketler:

habere yorum yapın

Yorum yapın: