haber oku

TURAN GÖSTERİSİNİ YAPTI

admin ~ 09 Haziran 2015 ~ Genel, Manşetler, Resim Galerisi

Turan İlkokulu

Turan İlkokulu 1-B sınıfı yılsonu gösterisini Nazilli Belediye Tiyatro Salonunda gerçekleştirdi.

2014-2015 eğitim öğretim yılında Nazilli Turan İlkokulu 1-B sınıfında okuyan öğrenciler öğretmenleri Ayşe Özaydın ile birlikte yılsonu etkinliklerini heyecan ve coşkuyla sergilediler. Bir yıl içerisinde okuyup yazmanın yanında böyle bir etkinlik gerçekleştirmeleri her tarafından takdir topladı. Öğrenci velilerinin ve okul öğretmenlerinin yanında kalabalık bir izleyici topluluğu bu kahramanları yalnız bırakmadılar.

08.06.2015 Pazartesi günü saat 20.00 de başlayan etkinlik yaklaşık iki saat devam etti. İşledikleri konu ve oyun becerileri karşısında herkesi memnun eden öğrenciler oyun sonunda üstesinden geldikleri programın haklı sevincini yaşadılar.

Turan İlkokulu 1-B sınıfı öğretmeni Ayşe Özaydın yaptığı açılış ve kapanış konuşmasında özellikle şu konuların üzerine vurgu yaptı.

-Yorucu ve başarılı bir yılı geçirmenin haklı gururu içerisindeyiz. Bu başarı öncelikle öğrencilerimin ve onların destekleyicisi ve yardımcısı velilerimindir. Beraber çalışmadan (veli, öğrenci, okul) başarının gelmesi mümkün değildir.

Eğitim ve öğretimin yanında sosyal etkinlikleri önem veren bir öğretmen olarak ben yılsonu ve mezuniyet gösterilerinin faydasına inanan biriyim. Onun için gerek geziler ve piknik gerekse bayram ve müsabakaların tamamına zamanımız müsaade ettiği müddetçe yapmayı düşünüyorum. Zaten şimdiye kadar okuttuğum bütün öğrenciler ve velileri bilirler.

Bizde osmanlıhaber.com ailesi olarak öğrencilerimiz ve öğretmenlerine başarılar diliyoruz. Eğitiminin ve eğitimcinin yanında olmaya devam edeceğiz.

osmanlıhaber.com

 


Etiketler:

habere yorum yapın

Yorumlar kapalı.