haber oku

TURAN’A HARÇ OLMAK İÇİN ADAYIM

admin ~ 07 Mart 2015 ~ Genel, Manşetler

a k

Nazilli Ülkü Ocakları eski başkanı, Öğretmen Ahmet KAYA Milliyetçi Hareket Partisi Nazilli İlçe Başkanlığı’nda milletvekili aday adaylığını açıkladı.

Nazilli Ülkü Ocakları bünyesinde yirmi altı yıldır hizmet veren bunun on yılın üzerinde başkanlık yapan, geçen dönem Aydın Milliyetçi Hareket Partisi milletvekili adayı olan Öğretmen Ahmet KAYA 25. Dönem Aydın milletvekili aday adaylığını açıkladı.

EZİLEN MEMURLARIN NEFESİ OLAMAK İÇİN ADAYIM

Kalabalık bir katılımla adaylığını açıklayan Ahmet KAYA neden aday olduğunu örnekler vererek açıkladı. Açıkladığı nedenler toplantıya katılanlar tarafından uzun uzun alkışlandı. Kutsal değerlerin bekçisi olmak üzere adaylığını açıkladığını ve ilk duamı anamdan aldım.

Toplantıya Nazilli Belediye Başkanı Sayın Haluk ALICIK, Aydın kadın Kolları Başkanı Sayın Havva KUKUL, Belediye meclis üyeleri, sivil toplum kuruluş başkanları, Nazilli Milliyetçi hareket Partisi İlçe Başkanı Sayın Kürşat Engin ÖZCAN, Nazilli Ülkü Ocakları Başkanı Sayın Şükrü IRGAT, sivil toplum kuruluş başkanları, muhtarlar ve kalabalık bir partili katıldı.

Bizde osmanlıhaber.com olarak Ahmet KAYA’A çıktığı bu yolda başarılar diliyoruz. Kendisi, Aydın ve memleketimiz için Allah hayırlısını eylesin.

osmanlıhaber.com


Etiketler:

habere yorum yapın

Yorum yapın: