haber oku

TÜRK EĞİTİM SEN DEMİRCİLER’DE

admin ~ 29 Mayıs 2012 ~ Genel, Manşetler, Resim Galerisi

DSCI0092DSCI0093

Nazilli Türk Eğitim Sen İlçe Temsilciliği tarafından okullara ziyaretler devam ediyor. Ziyaretler kapsamında bugün Demirciler İlköğretim Okulu ile Ovacık İlköğretim Okulu’na yönetimdeki öğretmen arkadaşlardan Osman YAMAN, Nihat BALKIR ile birlikte ziyaret etti.

Demirciler İlköğretim Okulunda görüştüğümüz Nazilli Türk Eğitim Sen Başkanı Sayın Olgun ERGÜN:

-Gezimizin temel amacı köy okullarındaki arkadaşlarımızın sıkıntı ve dertlerini dinlemek ve yeni eğitim sistemi ile ilgili görüşlerimizi, sendikamızın faaliyetleriyle ilgili temennileri konuşmaktır. Aynı zamanda yeni arkadaşları eklemek ve tanışmak maksatlıdır.

Türk Eğitim Sen bütün eğitim çalışanlarını kucaklayan dertleriyle dertlenen büyük sendikadır. Bu sendikamızı yaşatmak ve bizimle beraber olmak tüm eğitim çalışanların haklarını aramaları için en iyi adrestir.

Ziyaretin devamında özellikle 4+4+4 eğitim sistemi ile ilgili soru ve sıkıntılar anlatılıp karşılıklı sohbet edildi.

Ziyaretin İstanbul’un fethinin 559 yılı günü olmasından dolayı dahada anlamlı olduğu ve fethin önemi ve bugünkü durumumuz üzerine de konuşuldu.

Okuldaki öğretmenler özellikle sendika başkanlarının okullarına kadar gelip dertlerini dinlenmesinden çok mutlu olduklarını belirttiler.

Osmanlıhaber.com


Etiketler:

habere yorum yapın

Yorum yapın: