haber oku

TÜRKLERİN ANAYURDU ANADOLU’DUR

~ 19 Mart 2016 ~ Genel, Manşetler, Resim Galerisi

TÜRKLERİN ANAYURDU

Eğitimci-Yazar Osman GİRGİN Türklerin Anayurdu Anadolu’dur dediği kitabı “Türklerin Anayurdu” adlı romanı için imza günü düzenledi.

Eğitimci-Yazar Osman GİRGİN “Türklerin Anayurdu” adlı romanı için 18 Mar 2016 Cuma günü Nazilli Uzun Çarşı’da imza günü düzenledi. Nazillililerin büyük ilgisiyle karşılaşan GİRGİN:

-Öncelikle şunu ifade etmeliyim ki, Nazilli kendi yazarını ve sahip çıktı. İmza günüme gelerek beni yalnız bırakmayan bütün dost ve okurlarıma teşekkür ediyorum. Bunun yanında Nazilli M.H. P İlçe Başkanı Sayın Kürşat Engin Özcan’a, Belediye Meclisi Üyesi Sayın Gonca Yelkovan’a, Nazilli Esnaf Kefaret Başkanı Sayın Dursun Öztunç’a, Nazilli Ülkü Ocak Başkanı ve Nazilli Belediyesi Park bahçe Müdürü Sayın Şükrü Irgat’a, Ses Gazetesi,  Adalet gazetesi, Anadolu gazetesi, Ayna Gazetesi, Turkuaz Gazetesi ve osmanlıhaber.com temsilcilerine ve Yazar Sabahhaddin Burhan’a ayrıca teşekkür ederim.

Bu benim altıncı kitabımdır. Bu romanımda Türklerin Anayurdunun Anadolu olduğunu kendi delillerimle anlatmaya çalıştım. En kısa zamanda bu tezimin doğrulunun ispatlanacağını düşünüyorum.

Kitaplarımı 25 Mart 2016 Cuma günü başlayacak olan Nazilli Kültür, Sanat ve Edebiyat Festivalinde on gün boyunca sergilemeye çalışacağım. İmza günüme gelemeyen okurlarımı festivale davet ediyorum.

Bizde osmanlıhaber.com ailesi olarak Eğitimci-Yazar Osman GİRGİN’E başarılar diliyoruz. Kitabı ve kitaplarının okuyucusu bol olur inşallah.

osmanlıhaber.com


Etiketler:

habere yorum yapın

Yorumlar kapalı.