haber oku

TÜRKLERİN ANAYURDU ANADOLUDUR!

admin ~ 19 Nisan 2016 ~ Genel, Manşetler, Resim Galerisi

DSCF1964

Uzun zamandan bu yana yaptığı incelemeler ve çıkardığı kitaplarla adından sıkça söz ettiren Eğitimci-Yazar Osman GİRGİN son kitabı “Türklerin Anayurdu” ile tüm dünyaya seslendi.

18 Mart 2016 Cuma imza günüyle satışa sunduğu “Türklerin Anayurdu” adlı kitabı ile Türk ve dünya tarihi üzerine ezber bozdu. Şimdiye kadar bilinen bütün bilgilerden daha öncesini anlatmaya çalışan yazar GİRGİN şunları söyledi:

TÜRKLERİN ANAYURDU KAPAK

-Uzun bir çalışma sonunda çıkardığım bu kitap Türklerin anayurdu konusunda bir ilk olacaktır. Türkler Orta Asya öncesinde bir medeniyetin sahibidir. Bu medeniyetin yeri de Anadolu’dur. Anadolu birçok ilklerin anayurdudur. Dünyaya medeniyet ihraç eden bu toprakların esrarengiz sırrı çözülmeye başlanmıştır.

Bundan sonraki bütün çalışmalarımız Nuh Tufanı ile Orta Asya-Sümer Medeniyetleri arasındaki kayıp medeniyettir.

Bazılarının anlatmaya çalıştığı “Mu Uygarlığı” bence Anadolu’dadır. Anadolu verimli topraklarıyla dünya üzerindeki önemini korumaktadır.

DSCF1966

Eğitimci-Yazar Osman GİRGİN’İN son eseri “Türklerin Anayurdu” kitabına internet üzerinden, osmangirgin.haber@ hotmail.com, osmanlıhaber.com internet adresinden ve 505 3976580 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Bizde osmanlıhaber.com ailesi olarak yaptığı çalışmalardan ve Türk ve dünya tarihine bulunduğu katkılardan dolayı Eğitimci-Yazar Osman GİRGİN’E teşekkür eder başarılarının devamını dileriz.

osmanlıhaber.com

 


Etiketler:

habere yorum yapın

Yorumlar kapalı.