haber oku

TÜRKLERİN ANAYURDU ANADOLU’DUR!

admin ~ 28 Şubat 2016 ~ Genel, Manşetler, Resim Galerisi

TÜRKLERİN ANAYURDU KAPAK

Eğitimci-Yazar Osman GİRGİN basın büromuza gelerek yakında çıkaracağı yeni romanı hakkında açıklamalarda bulundu.

Açıklamalarını yeni romanın sloganı olan “Ezber Bozan Roman” olarak başladı. Bizde meraklanıp romanın konusu hakkında bilgi almaya çalıştık. İşte açıklamalarından bazı satır başları:

EĞİTİMCİ-YAZAR OSMAN GİRGİN

“TÜRKLERİN ANAYURDU”

Yeni romanım “Türklerin Anayurdu” inşallah 18 Mart 2016 Cuma günü piyasaya çıkacaktır. Bu romanım için Nazilli Uzun Çarşı’da bir imza günü düzenleyeceğim. Öncelikle bütün okurlarımı görmek istediğimden herkesi davet ediyorum.

Bu romanım bir iddia romanıdır. Ben bu romanımda Türklerin Anayurdu Anadolu’dur diyorum. Bu konuda kendime göre iddialarım vardır. Bunların hepsini romanımda bulabileceksiniz.

Romanım ilim ve bilim adamlarına ilham kaynağı olmasını ve romanımdan yola çıkarak Anadolu’nun Türklerin Anayurdu olduğunu ispatlamalarını istiyorum. Ben bunun gerçekleşeceğini inanıyorum. İnşallah ben dünyada iken gerçekleşir de ben de o günleri görürüm.

Romanımda gerek Türk tarihinden gerekse İslam tarihinden kesitler göreceksiniz. Bunun yanında bilim adamlarının görüşleri ile de desteklenmektedir.

Ben özellikle şunu beyan ediyorum:

Türklerin Anayurdu Anadolu’dur.

Romanımın içerisinde Nazilli’mizin de isminin geçmesi Nazilli tanıtımda büyük rol oynayacağını ve Nazilli’mizi tüm dünyanın tanıyacağını bildirmek isterim.

Bence Nazilli sevgisi hamasi nutuklarla yapılmaz. Elini taşın altına koymak gerek.

Bizde osmanlıhaber.com internet gazetesi ailesi olarak Eğitimci-Yazar Osman Girgin’e çalışmalarında başarılar diliyoruz. Yaptığı bütün çalışmalarda yanında olduğumuzu belirtiyoruz.

Alperen GİRGİN

Yazı İşleri Müdürü

osmanlıhaber.com


Etiketler:

habere yorum yapın

Yorumlar kapalı.