haber oku

TÜRKLERİN ANAYURDU NERESİDİR?

~ 12 Nisan 2016 ~ Genel, Manşetler, Resim Galerisi

 

TÜRKLERİN ANAYURDU KAPAK

Türklerin anayurdu ile ilgili tüm bilenenlerden daha öncesini yeni çıkardığı “Türklerin Anayurdu” adlı romanında işleyen Eğitimci-Yazar Osman GİRGİN çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Aydın-Nazilli’de oturan ve yazdığı kitaplarla adından sıkça bahsettiren Eğitimci-Yazar Osman GİRGİN son romanı ile ezber bozdu. Türklerin Anayurdu adlı araştırmasını romanlaştıran ve bu konudaki dayanaklarını da romanında yer veren yazar, ilim ve bilim insanlarını yeni bir hedef gösterdi.

DSCF1964

TÜRKLERİN ANAYURDU ANADOLU’DUR!

Türklerin Orta Asya öncesi medeniyetlerinin Anadolu olduğu savunan, birçok ilk kullanımların Anadolu’da başladığını ve buradan Türkler tarafından yayıldığını konu eden romanı Nuh Tufanı’dan Orta Asya ve Sümerler’e kadar geçen zamanı anlatıyor.

TÜRKLER ÖNCE ANADOLU’DA MEDENİYET KURDULAR VE BURADAN DÜNYAYA MEDENİYET İHRAÇ ETTİLER.

Dünyadaki birçok başlangıcın anayurdu Anadolu’dur. Bu zaman zaman göç yollarındaki kalıntılardan ortaya çıkmaktadır.

Anadolu Nuh Tufanı’ndan sonra en muhteşem medeniyetlerinden birini ev sahipliği yapmıştır. Bu medeniyet dünyaya yayılarak dünyanın öncüsü ve kılavuzu olmuştur.

Eğitimci-Yazar Osman GİRGİN’İN son eseri “Türklerin Anayurdu” kitabına internet üzerinden, osmangirgin.haber@ hotmail.com, osmanlıhaber.com internet adresinden  ulaşabilirsiniz.

Bizde osmanlıhaber.com ailesi olarak yaptığı çalışmalardan ve Türk ve dünya tarihine bulunduğu katkılardan dolayı Eğitimci-Yazar Osman GİRGİN’E teşekkür eder başarılarının devamını dileriz.

osmanlıhaber.com

 


Etiketler:

habere yorum yapın

Yorumlar kapalı.