haber oku

ÜLKÜ OCAĞINDAN ALICIK’A KUTLAMA!

admin ~ 29 Kasım 2012 ~ Genel, Manşetler

GetAttachment

Alıcık’ın Öğretmenler gününü kutladılar

Asıl mesleği öğretmenlik olan Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık’ın öğretmenler gününü kutlayan Orta Öğretim Masası sorumluları Ahmet Mengüç ve Güven Kaya Alıcık’a çiçek takdim etti.

24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle Nazilli Ülkü Ocakları Orta Öğretim Masası sorumlusu Ahmet Mengüç ve Güven Kaya Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık’ı makamında ziyaret ederek, Öğretmenler Gününü kutladılar.

Asıl mesleği öğretmenlik olan Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık’ın öğretmenler gününü kutlayan Orta Öğretim Masası sorumluları Ahmet Mengüç ve Güven Kaya bir buket çiçek takdim etti. Ülkü Ocakları Orta Öğretim Masası Sorumluları 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle gerçek mesleği öğretmenlik olan Başkan Haluk Alıcık’ın öğretmenler gününü kutlayarak,” Bizler sizi her zaman yanımızda gördüğümüz için bugünde biz sizi yalnız bırakmayarak Öğretmenler Gününüzü kutlamak istedik. İnşallah daha güzel günler de hep beraber Nazilli için çalışırız. En kötü günümüz böyle olsun” dedi.

Ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık  “Bu güzel günle ilgili okullarımızda ve ilçemizde yapılan programlar, öğretmenlerimize yaraşır bir şekilde oldu. Öğretmenlerimizi bu müstesna günde yalnız bırakmayan  Nazilli Ülkü Ocakları Başkanımız Şükrü Irgat ve Nazilli Ülkü Ocakları  Orta Öğretim Masası sorumluları Ahmet Mengüç ve Güven Kaya ‘ya teşekkür ederim. Büyük Önder Atatürk’ün 24 Kasım 1928 tarihinde Millet Mektepleri Başöğretmenliği’ni kabul etmesinin 84’üncü yılını ve bu anlamlı günün öğretmenler günü olarak kutlanmaya başlanmasının ise 32’inci yılını heyecan ve coşkuyla hep birlikte kutladık. Sizlere de bu nazik davranışınızdan dolayı teşekkür ederim. Bu vesile ile bende Vatanın dört bir yanında fedakârca çalışarak bu ulvi görevi layıkıyla yerine getiren bütün öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutluyor, başarılarının devamını diliyorum” dedi.


Etiketler:

habere yorum yapın

Yorum yapın: