haber oku

ÜLKÜ OCAĞINDAN RAMAZAN YARDIMI!

admin ~ 06 Temmuz 2014 ~ Genel, Manşetler

ocak

Nazilli Ülkü Ocakları her yıl dağıttığı ramazan yardımlarını bu yıl yine dağıtmaya devama ediyor.

Nazilli Ülkü Ocakları ramazan ayında kimsesizin kimsesi olmaya devam ediyor. Nazilli’mizde bulunan ihtiyaç sahiplerini tek tek tespit eden, onların ihtiyaçlarını gideren Nazilli Ülkü Ocakları bu ramazanda da çalışmalarını devam ettiriyor. Konuyla ilgili bilgi aldığımız Nazilli Ülkü Ocakları Başkanı Sayın Şükrü IRGAT:

-Bu konuda fazla bir şey söylemeye gerek yoktur. Çünkü biz her yıl aynısını yapıyoruz. İhtiyaç sahiplerinin ihtiyaçlarını sadece Allaha rızası için kendilerine teslim ediyoruz. Bizim Nazilli’de ulaşmadığımız, tanımadığımız yardım etmediğimiz ihtiyaç sahibi yoktur. Özellikle ramazan ayının bereketini, rahmetini ve sevgisini tüm Nazillililere yaşatmak istiyoruz.  Ramazan ayı Müslümanlara verilmiş bir fırsat ayıdır. İnşallah insanlık bu fırsatı kaçırmaz.

Ocağımız her sene olduğu gibi yine fıtır, zekât ve sadakaları toplayıp ihtiyaç sahiplerine vermektedir. Bu konuda vermek isteyen arkadaşlarımızı Nazilli Ülkü Ocakları olarak beklemekteyiz. Herkesin ramazanları mübarek olsun.

Nazilli Ülkü Ocaklarının bu hayırlı davranışını destekliyoruz. Bu konuda yardımcı olmak isteyenlerin Nazilli Ülkü Ocakları Başkanına ulaşmaları gerekmektedir.

osmanlıhaber.com


Etiketler:

habere yorum yapın

Yorum yapın: