haber oku

ÜLKÜCÜLER MEYDANLARA SIĞMADI!

admin ~ 04 Mayıs 2014 ~ Genel, Manşetler, Resim Galerisi

3 MAYI

2.GENÇLİK KURULTAYI!

Yurdun dört bir tarafından Ankara’ya koşan Ülkücüler meydanlara sığmadı. Ankara Ülkücülerin 70 yıllık yürüyüşüne yine şahitti.

3maysın

2. Gençlik Kurultayı yurdun her tarafından gelen Ülkücülerle 03.05.2014 Cumartesi günü Ankara’da yapıldı. Kabalık bir ortamda yapılan kurultay 21.yüzyılın Türk asrı olacağının belirtilerini tüM dünyaya gösterdi. “3 Mayıs Milliyetçiler Günü” bayramına denk getirilen kurultay renkli görüntülere sahne oldu. Kapalı salonları boş verin meydanların almadığı “2.Gençlik Kurultayı” Türk Milleti’nin kendi vatanında parya olarak yaşamaması gerektiğini gösterdiği kurultay oldu.

3 mayısını

Ülkü Ocakları genel Merkezi tarafından gerçekleştirilen kurultayın Onur konuğu Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Sayın Dr. Devlet Bahçeli idi. Genel Başkan yardımcılarıyla katıldığı kurultayda konuşma yapan Sayın Bahçeli yetmiş yıllık davanın tüm dünya tarafından gıpta ile izlendiğini ve dünya bu hareketi ve hareketin adaletini muhtaç olduğunu söyledi. Kurultayın ev sahibi Ülkü Ocakları Genel Başkanı Sayın Olcay Kılavuz’a büyük sevgi ve minnet vardı.

3 MAYIS

Türkiye Cumhuriyetinin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün kabrinin bulunduğu Anıtkabir tüm ülkücülerin akınına uğradı.

3 MAY

Davanın kurucusu Son Başbuğ Alparslan Türkeş’in kabrinin de ziyaret edilip dua okunduğu kurultay Ülkücülerin Nizam-ı Alem davasında hazır olduklarını gösterdi.

osmanlıhaber.com ailesi olarak geleceğimizin teminatı Türk gençliğini güveniyoruz.

Alperen GİRGİN

osmanlıhaber.com

 


Etiketler:

habere yorum yapın

Yorum yapın: