haber oku

ÜNLÜ ECZANESİ AÇILDI!

admin ~ 10 Nisan 2013 ~ Genel, Manşetler, Resim Galerisi

unlueczanesi (2)

Ünlü Eczanesi açıldı

Devlet Hastanesi Eczanesinden emekli Eczacı Ayşe Özcan 25 yıl sonra kendi eczanesini açmanın mutluluğunu yaşadı.

Nazilli’de Ünlü Eczanesinin açılışı yapıldı. Ege Üniversitesi Eczacılık Fakültesi Mezunu ve 25 yıldır Devlet Hastanesinde kurum eczacısı olarak çalışan Ecz. Ayşe Özcan geçtiğimiz hafta içerisinde hayalini kurduğu eczanesinin açılışını yaptı. Ünlü Eczanesinin açılış törenine Ak Parti Aydın Milletvekili Ali Gültekin Kılınç, Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, Aydın Eczacılar Odası Başkanı Salih Kozanlı, ve davetliler katıldı.

Yeşil Mahalle Atatürk Bulvarı Numara 93’te Ünlü Eczanesi ismiyle açılışı yapılan eczanenin okunan dualar eşliğinde açılış kurdelesini işyeri sahibi Ayşe Özcan Ak Parti Aydın Milletvekili Ali Gültekin Kılınç ve  Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık ile birlikte kesti. İş ve aş için destek veren Nazilli’de yeni işyeri açan her vatandaşın yanında olmaya ve destek vermeye devam edeceklerini ifade eden Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık; “Organize Sanayi, eğitim ve sağlık alanında büyük yatırımlara imza atan Nazilli’de yan destek kuruluşları da hızla artıyor. Açılan her yeni işyeri ile hem ilçemiz hem ülkemiz ekonomisine hem de her geçen gün daha büyük bir sorun haline gelen işsizlik sorununun çözümüne bir nebzede olsa çözüm üretilmiş olunuyor. Nazilli’de bulunan Eczanelere bir yenisi ekleyen Ayşe Özcan’a teşekkür ediyorum. Ayşe hanımın yılların tecrübesini kazanarak açmış olduğu eczanesi ile şifalar dağıtmasını, açılışını yaptığımız bu eczanenin Nazilli’ye ve kendilerine hayırlara vesile olmasını diliyorum “ dedi.

Ünlü Eczanesi’nin açılış töreninde AK Parti Aydın Milletvekili Gültekin Kılınç, iş yerinin sahibine ve Nazilli’ye hayırlı olmasını diledi. Temmuz ayında açılacak olan 400 yataklı Toki tarafından yapılan Devlet Hastanesinde son rötuşların yapıldığını ifade etti. Kılınç; “Hastanemiz sadece Nazilli halkına değil aynı zamanda çevredeki ilçelere de hizmet verecektir. Tam anlamıyla bölge hastanesi niteliklerini taşımakta olan Hastanemizin çevre düzenlemesi ve tüm alt yapı çalışmaları Nazilli Belediyesi tarafından yapılmıştır. Nazilli Belediye Başkanımız Haluk Alıcık ile Nazillimizi daha iyi bir noktaya getirme çalışmalarımız uyum içinde devam etmektedir. Bu bölge hastanemiz ile Nazilli sağlık alanında bölgede bir numara olacağı gibi söz sahibi de olacaktır.” şeklinde konuştu.

25 yıllık hayalini gerçekleştirdiğini ifade eden Ayşe Özcan Ünlü Eczanesinin açılış töreninde yer alan her kese teşekkür ettiğini ifade ederek yaşadığı heyecana ortak olan ve kendisini destekleyenlerden müteşekkir olduğunu söyleyerek Eczanemin bana aileme ve ilçemize güzellikler getirmesini dilerim” dedi.


Etiketler:

habere yorum yapın

Yorum yapın: